Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak terhesség miatt késhet a...

Csak terhesség miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Na leirom ugy ahogy van:ebben a honapban 4szer szexeltem a barátommal,ebbol 3x ovszerrel egyszer kihuzásos alapon,ugy hogy még kicsit menstruáltam.De nem ment belém,joval elötte kihuzta.Létezik hogy terhes vagyok?Vagyis tudom hogy létezhet,de szerintetek?4napja késik.Mondjuk munkahelyet váltottam ebben a honapban,nagyon sok stressz ért,fogytam két hét alatt 2kg-mot,ez nem játszhat közbe?Ettol nem késhet?De mielött menzeszelek,nagyon idegbolond szoktam lenni,ez jelentkezett,meg a cicim is fáj...de mégsem jött meg.Szerintetek?Várjak még?Vagy vegyek tesztet?Vagy menjek orvoshoz?Elöre is köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 9. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhes simán lehetsz, de nem csak terhesség miatt késhet.
2010. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak emiatt késhet, de attól még lehetsz terhes.
2010. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A menstruációs ciklust sok minden befolyásolja.

Késhet a sok stressztől,idegeskedéstől,betegségtől - antibiotikum vagy más gyógyszer szedésétől.A korodat nem írtad,de ha még fiatal vagy elképzelhető,hogy csak szimplán késik és majd megjön.

Mindezek mellett terhes is lehetsz,mert nem védekeztetek.


Gondolom most parázol,hogy terhes vagy-e,de ne idegeskedj,mert lehet,hogy amiatt késik.Legyél nyugodt,ha pár nap múlva sem lesz meg vegyél tesztet és menj orvoshoz.


(Legközelebb pedig az ilyen szituáció elkerülése miatt használjatok gumit,mert a megszakítás NEM védekezés)

15/L

2010. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!