Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez kóros folyás? Mit lehet tenni?

Ez kóros folyás? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Átlátszó,fehér folyásom van,szinte minden nap. Már elég régóta,de soha nem viszket,nem ég stb...Orvoshoz nem szeretnék menni,de jó lenne ha lehetne tenni valamit ellene.Nem tudom hogy lehet e ennek következménye.:S 13/L
2010. aug. 8. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha átlátszó és nem csíp vagy viszket a puncid és nem piros, ez teljesen normális. Azért átlátszó, mert most van peteérésed.
2010. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kóros. Minden lánynak van,annak a jelei,hogy 1-2 év múlva megjön az első vérzésed. Csodálom,hogy nem világosítottak fel,nekünk tavaly a suliba is volt+ idén is,meg anyu is mondott róla dolgokat. Amúgy fehérfolyásnak hívják,és vegyél tisztasági betétet.


14Cs

2010. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De így naponta? Am már menstruálok.
2010. aug. 8. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg legutóbb?
2010. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma,de már rendszeres és normális,max 2-3 napokat késik.
2010. aug. 8. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A normális folyás, fehér, vagy átlátszó, attól függően, hogy a ciklusod melyik részénél tartasz. Ha átlátszó akkor van peteérésed. Ha pedig nem viszket, csíp, vagy nem piros a puncid, nincs semmi baj!!!
2010. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kicsit megnyugodtam..:)
2010. aug. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!