Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés vagy beágyazódás?

Peteérés vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Ma éjjel a bal petefészkem nyomott, olyan volt mintha valami "megakadt" volna.

Erőteljesebb folyásom volt ,fehéres.

Ma reggel észrevettem a mellbimbóm körül megjelentek pici mirigyek.

Nem tudom eldönteni,hogy most mitől...

Szex 3 hete volt. Ha beágyazódás volt ez, az reális időleg nézve? Ha igen,akkor miért "észleltem" terhességi tüneteket előtte..

Viszont kb 10nap múlva kell megjönnie, kb két hete múlt el, szóval peteérés is lehet,de akkor nem lehetek terhes igaz?

Amúgy szex után 2,5 fél hétre negatív lett a teszt.

Kicsit össze vagyok zavarodva:S


2010. aug. 8. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

a beágyazódás a megtermékenyítést követő 6. napon kezdődik és még a 2. hét vége előtt befejeződik, ill. kb. a 2. hét elején már termelődött elegendő hcg ahhoz, hogy a teszt kimutassa, szóval ha 2,5 hétre negatív lett, akkor nem hiszem, hogy terhes lennél.

A peteérés sokkal valószínűbbnek hangzik, mert a menstruáció kezdete előtt kb. 10 nappal van, de pontosabb, ha az előző menstruácó végétől számított 14. napot nézzük.

Remélem tudtam segíteni

2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.

még annyi,h nem emlékszem,h nekem valaha is fájt volna a petefészkem, peteéréskor... de lehet,h nem figyeltem.

Az is eszembe jutott,h petefészek gyulladás:S

mert a fájdalom kisugárzott a combomba,meg elvileg nem lehet megérezni a beágyazódást.

2010. aug. 8. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül terhes voltál?
2020. szept. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!