Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivan akkor ha reggel egy...

Mivan akkor ha reggel egy kicsi ver folyt, es majd egesz nap semmi? Csak terhessegre utalhat vagy csak furcsa menstruaciora?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 14:54
 1/5 anonim válasza:
Most én is ugyan így vagyok.. eddig bő vizes folyásom volt 1 hétig kb. tegnap egy kis barna folyás, majd ma reggeltől pecsételő vérzés csak.. ezelőtt sose voltam így ha megjött akkor rendesen erősen meg volt.. most nem.. holnap lenne az esedékes nem várt napom..
2020. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már, hogy a normál menstruáció helyett pár nap pecsételés után jött meg. Vagy pici vér volt egyik nap, aztán egy-két napig semmi, aztán megjött.


De ha te most nem szeretnéd, hogy megjöjjön, akkor drukkolok :-) A lényeg hogy ennyiből még nem lehet tudni, baba is lehet meg a Mikulás is.

2020. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha nem rögtön dől valakiből a vér menstruáció idején, hanem szakaszosan jön meg. Ettől még nem kell terhességre gyanakodni. Bár, ha megvan az esélye és nem jelentkezik a vérzés, akkor 2-3 nap múlva érdemes tesztelni.
2020. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhesség egyáltalán nem jár vérzéssel, ez problémát jelent általában. Mikor kell megjönnie, és nem mellékesen éltél védekezés nélkül nemi életet?
2020. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kérdező végül mi történt?

2. válaszoló-elmentél emiatt orvoshoz? vagy neked ez megszokott volt? Én is ezt tapasztaltam, hogy 3 nappal mensi előtt nagyon minimális pecsételés, halvány rózsaszín.

2021. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!