Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba? Mi lehet ez? Mit...

Gomba? Mi lehet ez? Mit csináljak? :-S

Figyelt kérdés
szerda óta viszketek, sárgás krémes folyásom van. a viszketés este a legerősebb. mivel tudnám kezelni? canesten combi? nőgyógyászhoz nagyon nem akarok elmenni. szerintem a strandon kaphattam el:-S:-S (nemi életet nem élek)
2010. aug. 8. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fertőzésem volt, és akárhiszed, akárnem, csak szeptemberben leszek 13..szval 12évesen, én gyerekgyógyászatra mentem, és egy végtelenül kedves (pasi) doki nézett meg...Mikor levetkőztem, a nadrágomat magam elött tartottam mindaddig amig fel nem ültem az asztalra, persze az kiment a képből, hogy benne van a telóm a zsebébe..persze h kiesett, és bele esett a kukába..(: xD szval nem éreztem magam kinosan, mert végig röhögtem (: kiröhögtem magam, felöltöztem, elmentünk a patikába, és most a krémmel kezelem magam.. (: szval ne parázz
2010. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!