Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki nem a...

Van itt olyan, aki nem a menzesz 1. napján kezdte el szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Tegnap írt fel a dokim Yasminelle nevű fogamzásgátlót. (Most először, hogy szedek majd.)

Ő azt javasolta, hogy ne az 1., hanem a 3. napon kezdjem el szedni, mert így nem fogok vérezni. (Ami nem lenne hátrány, mert 1,5 hét múlva megyek nyaralni.) Ezt természetesen be is tartom. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy aki nem azonnal kezdte el szedni, hanem 3.-5. napokon, azoknak volt-e az 1. hónapban (vagy utána még esetleg) vérzése, vagy egyáltalán semmi?

Tudom, mindenki másképp reagál a gyógyszerre, de kíváncsi lennék rá.


2010. aug. 7. 21:49
 1/1 anonim válasza:
Én nem ezt a gyógyszert szedem,de annak idején a dokimmal úgy sakkoztuk ki,hogy inkább hétvégén jöjjön meg,mert elég hasfájós voltam és az első napokban mozdulni sem tudtam csak feküdni,ezért volt erre a számolgatásra szükség.Szóval én azt hiszem a 4-dik napon kezdtem el szedni.Nekem soha nem volt semmilyen fent említett problémám.Tartottam egy év szünetet, pár hónapja kezdtem el újra,csak annyit mondott a doki,hogy az első hónapban jobban vigyázzunk a párommal,mert ilyenkor még "idő kell" a gyógyszernek.De most sem volt semmi gondom.
2010. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!