Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Lehetséges ez?

Ez normális? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ha valaki már féléve menstruál és még nem áltt be neki rendesen,mármint,hogy nem napra pontosan jön,lehetséges az,hogy kimarad egy hónap?
2010. aug. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetséges, normális
2010. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy beálljon a menstruáció, 2-3 év is kell.
2010. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most kéne megjönnie,mármint a napokban.1 órával ezelőtt anyum is megkérdezte,hogy megjött e már és tök ijedt fejet vágott,amikor mondtam,hogy még nem.Azt mondtam neki,hogy legkésőbb vasárnap kell megjönnie de ha akkor sem fog akkor kimarad ez a hónap.És ő meg rávágta egyből,hogy olyan nincs,hogy kimarad.De azért egy kicsit megnyugodtam,hogy ez normális. :)
2010. aug. 6. 16:58
 4/6 anonim válasza:
Nekem tavaly augusztusban jött meg, mindig pontosan, és napra készen. De márciusban menstruáltam utoljára, 3 hónapig kimaradt, megjött júliusban, és elvileg tegnap kellett volna megjöjjön... De tudja fene, mostmár ebben sem bízhatok...jövő héten lehet így megyek táborba, ha addigra sem jön meg. Hány éves vagy?
2010. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, általában évek kellenek hozzá, amíg rendesen beáll. Nekem régen a rekord az volt, hogy 6 hétre jött meg, bár ilyen csak egyszer fordult elő. Egyébként abban az időben úgy volt, hogy felváltva 3 és 5 hétre jött. Azóta már beállt rendesen. Szóval nagyon ne aggódj emiatt, szerintem most még normális.
2010. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12 vagyok januárban jött meg először aztán nem volt semmi 2-3 hónapig.azóta volt de úgy hogy egy héttel hamarabb jött meg,volt olyan is,hogy pontosan 27 napra,de olyan is,hogy késett pár napot.most is késik szerintem,csak anyum nagyon megijesztett.köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!