Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Ilyet még nem...

Miért van ez? Ilyet még nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés

Barnás folyás.Kb. már 3-4 napja tart ez(1-1 kicsi folt).Azért tettem fel a kérdést, mert ilyet még sohasem tapasztaltam, ebben az évben lesz 3 éve,hogy megvan, és eddig minden hónapban megjött, amikorra vártam, egy hónapot sem hagyott ki.

Beírtam a baloldali keresőbe,hogy barnás folyás, de olyanokat írtak ki,hogy beágyazódás vagy meg fog jönni a menzeszed. De viszont én csak e hónap közepére várom, és mióta voltam a barátommal mindig meg volt a 28 nap, előtte csak a 20-21.Mellesleg mindig védekezünk, és nem volt arra példa,,hogy egyáltalán betegye óvszer nélkül.A gumit is megnézzük minden együttlét után,hogy nem szakadt-e ki.De én mégis félek.

Mit csináljak ?

Egy kétségbeesett 16L.


2010. aug. 5. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Csak azért írom le ezt, mert nekemis volt hasonló esetem. A válaszomat ne vedd biztosnak, csak azt mondom el, ami velem történt. Szóval, egyik nyáron valamiért, valahol felfáztam, éreztem is az alhasamon, hogy valami nem okés. Pár nap múlva nekem is barnafolyásom volt, kis pecsételő foltokkal. Ez lehet azért mert valamid be van egy kicsit gyulladva, felfázáskor ilyen gyakran jelentkezik. Ha nem múlik el, én megmutatnám magam orvosnak. Terhes biztos nem vagy, ha ilyen okosan védekeztek, és jó volt olvasni, hogy vannak ilyen felelősségteljes fiatalok.
2010. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Remélem,hogy egy kis felfázás vagy hasonló és nem lesz orvos belőle ;)

2010. aug. 5. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha felfázásod van, akkor lesz orvos belőle, legalábbis én nagyon ajánlom az orvost, hamár ilyen tüneteid vannak!
2010. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!