Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS vagy terhesség? Mi lehet?

PMS vagy terhesség? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Írtam már itt csomószor de nem igazán kaptam választ és nem tudom,hogy mit tegyek.

Szóval ha megjött és negatív a tesztem akkor nem lehetek terhes ugye..

Kicsit előbb jött meg mondjuk és ha ahhoz viszonyítok,akkor 10 nap múlva kell kb újból megjönnie.

Folyton enyhe hányingerem van,fémes ízű a szám, fura érzés van a hasamban, nem tudok kakilni, ingerlékeny vagyok meg fáradt,kedvtelen....

Biztonság kedvéért fogok holnap még egy tesztet csinálni,de ha az is negatív nem tudom mit fogok csinálni...sokan mondják,h sorozatban nega lett a tesztjük és mégis terhesek voltak.. hát nem akarok még babót..


2010. aug. 5. 18:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Azlrt írtam oda h pms is lehet talán mert annak is ilyenek a tünetei és mensi előtt 10nappal is szokott már érződni..

csak ez a fránya fémes íz ...az nem tudom mitől lehet! :S

2010. aug. 5. 18:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Védekeztél? Hogyan?

Amúgy ha negatív a következő teszt is, menj el orvoshoz. Mondjuk akkor is, ha pozitív:D

2010. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!