Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynazolt írt ma az orvos...

Gynazolt írt ma az orvos reggel, de most megjött. Így is használhatom, vagy meg kell várni, míg elmúlik a menzeszem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ma rákszűrésed, nem csak amiatt vérzel? Tuti menzesz?
2010. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rákszűrésem nem volt, csak azzal a fém "izével" nézett meg, + kézzel. Igazából tegnapra vagy mára NEM vártam. úgyhogy sajnos vszínű menzesz. :-(
2010. aug. 5. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. A betegtájékoztató nem írja esetleg? Lehet, hogy érdemes megvárni a vérzés végét, hiába tennéd fel a vér nem hagyná hatni szerintem. Esetleg hívd vissza dokit, hogy mi lenne a jobb.
2010. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hiszem felhívom. pedig nagyon azt hittem, hogy nem fog megjönni. 1,5-2 hete volt egy pár napig tartó hasmenés, hányinger... bajom. azóta nem cigizek, és a kávét sem bírom meginni. ezért azt hittem, végre baba! (2 éve próbálkozunk)
2010. aug. 5. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, menzesz alatt nem lehet használni, mert nyitottabb a méhszáj.

De azt nem értem, hogy ha hasmenésed volt, abból hogy jön a gyerek.

2010. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
abból sehogy, csak hányingerem is volt, akkor nem tudtam kávét inni, sem cigizni, és mivel már nem vagyok beteg, mégsem bírom a cigi, és kávé szagot, ezért gondoltam, hogy talán! így már nem annyira zavaros?
2010. aug. 5. 14:31
 7/8 anonim válasza:

Szia,


menzesz alatt ne használd,mert gyorsabban kimossa a szert. Alapjában ez egy erősebb krém,de nyilván amire felírták arra ez kell és az is,hogy rendesen hasson,pont ezért szerintem várd meg legalább azt amíg folyásod nem lesz(nagyon gyenge,mármár nem jelentős) egyrészt menzi alatt tisztulsz másrészt elpocsékolnád a krémet. Addig ha panaszod van használj külsőleg valami krémet(Candibene,Canesten,Pimafucin..stb.).

2010. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy nekem akárhányszor rákszűrésem volt vagy kenetet vettek,vagy csak sima vizsgálatom volt vérezgettem utána és nekem is olyan volt mind a rendes menzi, szóval szerintem várj egy pár órát még mert lehet baba van a dologban,csak picit "megkínoztak" :) Minden jót (utolsó hozzászóló voltam)
2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!