Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan használjam az intimzuha...

Hogyan használjam az intimzuhanyt?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen intimzuhanyt: [link]

Valószínűleg bakteriális hüvelyfertőzésem van,és gondoltam addig jó lesz,amíg nem jutok orvoshoz.

Elolvastam a használati útmutatót,de nem tudom,hogyan tegyem be a hüvelyembe,mert nagyon szűk vagyok,és nem is tudom hova kell tenni.Most ne nézzetek hülyének,tudom hogy a hüvelybe,de nekem nincs rajta nyílás,hanem az egész zárt,pedig vhol csak kijön a vér.

Attól félek,hogy fájni fog ha bedugom:S

Segítsetek,még sose használtam ilyet.

16/L


2010. aug. 5. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

annyira vékony a cső, hogy egész biztos fel tudod dugni

ha szűk is a hüvelyed, képes a tágulásra (ott jön a ki a baba is, gondolj bele)


de ha annyira nagyon szűk, vagy zárt, ahogy te fogalmazol, akkor viszont dokihoz kéne menned, hisz akkor lesz ezzel még gondod!

2010. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered a testedet, nem nagyon fogod tudni használni szerintem... Az hogy nincs rajta nyílás, meg zárt, nyilvánvalóan butaság, ahogy az is, hogy szűk vagy. Attól, hogy nem látod/nem találod, még ott van a hüvelybemenet. :)


Az a baj, hogy ahhoz, hogy bártan használni tudd, ismerned kéne a hüvelyedet, hogy hol a nyílás, milyen irányba megy föl, milyen mély, stb. Viszont ha pont fertőzésed van, akkor az nem a legalkalmasabb időpont arra, hogy mindezt felfedezd magadon...


Szerintem most maradj inkább az ülőfürdőnél (kamilla, cickfark), ha elmúlik a fertőzés akkor ismerkedj az anatómiáddal.


25/L

2010. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát pedig muszáj lesz használnom,mert nincs más lehetőségem.

Azt tudom,hogy hol van a hüvelybemenetem,de gondolom a nyílás "eldugott" helyen van.

Az úgy jó lenne,ha az ujjammal kitapogatom,aztán feldugom a cső elejét,és benyomom a folyadékot?

2010. aug. 5. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Hüvelybemenet = hüvelynyílás, mindegy hogy hívod. Abszolút nincs eldugott helyen, a húgycsőnyílás alatt van. A dobozban találsz részletes leírást, hogy hogy kell használni. Ha csak a hüvely alsó részébe dugod, nem tudom, hogy a hatóanyag jut-e mindenhova, szóval jó lenne úgy használni, ahogy kell. Amúgy ha már valamennyire bent van, akkor bent van, az se más érzés, ha végig felteszed.
2010. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megmondam az előző kérdésnél is, hogy ne kísérletezgess, csak rontasz a helyzeten. Példának okáért a zuhanyt használat előtt/után mivel fogod fertőtleníteni?

Irány a doki. Majd ő megmondja, MILYEN baktérium, és ad olyan gyógyszert, ami jó rá.

Ellenben ha nem mész dokihoz, és a gyulladás átterjed a petefészkedre meg a méhedre, meddővé válhatsz. Ezt akarod?

2010. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vedd le a bugyidat, feküdj a hátadra, húzd fel a lábaidat, s egy tükörrel fedezd fel magad!

aztán ha megvan a hüvelybemenet, mehetsz a kádba!

ha a cső elejét be tudod dugni, akkor menni fog tovább is, addig told, amíg csak lehet!

2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak,aki normálisan tudott válaszolni!

Képzeld,hogy el akarok menni orvoshoz,kértem is időpontot,de csak 19.ére adtak.Addig muszáj várnom,vagy van jobb ötletetek?

2010. aug. 5. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Minden megyeszékhelyen van nőgyógyászati ambulancia, sürgősségi, ahol azonnal ellátnak. Talán az lenne a legokosabb.
2010. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van sürgősségi,de nem akarok már hülyét csinálni magamból,egyébként beszéltem anyával,elmondtam neki mindent,de nem reagált,azt mondta,hogy várjak addig.
2010. aug. 5. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

az intimzuhany nem gyógyszer, az azért tudd!

s miből gondolod, hogy bakteriális? gomba is lehet...

2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!