Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez, hogy ennyit...

Mi lehetett ez, hogy ennyit késett?

Figyelt kérdés
16nap után jött meg,soha még nem késett a mesim.Van 3-gyermekem már rendben zajlott mindig minden.Most ,hogy megjött erősebben vérzek,és jobabn görcsőltem.Amúgyis erős a vézésem,de most extrábban.A kőzérzetem jó.Viszont az ez elötti utsó mesim is már kevesebb ideig tartott és nem is volt valami erős.Válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 5. 12:12
 1/6 A kérdező kommentje:
16nap késés után jött meg bocsi:Ű)
2010. aug. 5. 12:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán kicsit felfáztál! De lehet ideg vagy lelkiállapot miatt is! Vagy hormonzavar! (nekem ez volt)
2010. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy terhes voltál és ez vetélés? Az erős vérzés és az erős görcs ennek a jele lehet, főleg késés után.


AMúgy bármitől lehet, ha eddig mindig pontos volt, és legközelebb is gond lesz vele, akkor érdemes dokitól megkérdezni, minden oké-e, nincs-e baj.

Persze csak ha kizártad a vetélés lehetőségét, mert ha arról van szó, akkor AZONNAL doki kell.

2010. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És azt,hogy zárhatom ki????

Am jól vagyok csak fáradtabb kkiissé,de mindent ugyanúgy csinálok.Mielött emgjött rengeteget melóztam a kerttben és bizony emeltem is keveset....

Nem tudom most mire figyeljek?És köszönöma választ!:)

2010. aug. 5. 17:30
 5/6 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, 2 éve volt, hogy nekem is késett 2 hetet, de mint utólag kiderült semmi különös nem volt, csupán annyi stressz és rossz dolog ért, hogy annak lehetett valami hatása.

Ettől független, ha úgy érzed valami komolyabb, menj el orvoshoz. Az a biztos. Hiszen ahány ember...

2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszöbnöm!!!!!!!!!!:)
2010. aug. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!