Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy késleltessem a menzeszeme...

Hogy késleltessem a menzeszemet 3-4 nappal? Nem szedek fog. Gátlót! (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval...kiszámoltam, és pont augusztus 20-án jönne meg. Az a probléma, hogy augusztus 20-án megyek egy "kirándulásra" a Balatonra (Boglári Borfesztiválra). Hasfájással és úgy, hogy ömlik belőlem a vér, hogy legyek ott egész nap? Ott még egy wc-ért is fél óráig kell kutatni. És pont az a baj, hogy nekem ilyen 5-6 napig szokott tartani, és az első 3 nap nagyon, de nagyon erős. és hirtelen a köv. 3 napban pedig már alig van valami.

A másik probléma, hogy augusztus 22-én (vasárnap) meg van már beszélve volt osztálytársaimmal, hogy megyünk Szombathelyre Savaria Karneválra. Mindannyian nagy OchoMacho rajongók vagyunk, emellett nem mondhatom le, már régóta meg van beszélve.

Mit csináljak? Pont abban a 3 napban a legerősebb:S ajjjj....:S lécci segítsetek. Vasárnap se tudok 'hasfájással és úgy hogy ömlik belőlem a vér' ott ugrálni a koncerten :( ez lesz az utolsó buli, ahova még a nyáron megyek. és mind a kettő nagyon fontos nekem :(

lécci normális válaszokat kérek :\ köszi


2010. aug. 5. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet késleltetni, csak hormonok adagolásával. Ez van, sajnálom. :-(
2010. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sehogy :)
2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Citromlé, citrom. Nálunk eddig bevált :)
2010. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carena ***** válasza:
Jaja!!!! A citom-citromlé! Az tényleg jó! De sokat belőle. A bor meg hamarabb meghozza!
2010. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi:) és arra is gondoltam, hogy elmegyek nőgyógyászhoz, és akkor az fel tud írni valami bogyót (nem fogamzásgátlót!) ami késlelteti pár nappal :)

de nem gáz azlrt elmenni nőgyógyászhoz, hogy adjon valami bogyót ami késlelteti?:\ vagy egyáltalán lehetséges ez?

2010. aug. 5. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja felírni. Azért ez drasztikus beavatkozás.
2010. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudsz mit csinálni. ha esetleg van időd, az előtte levő napokban próbálj sokat mozogni (futás vagy valami torna), esetleg a forró fürdőt próbáld ki. elvileg ezek 1-2 nappal hamarabb meghozhatják. illetve a bor, ahogy említették előttem. én nekem a mozgás bejött. ha előtte napokban mozgok, akkor általában hamarabb megjön, és nem pont a 28. napon.

de ez mindenkinél más. amilyen rendes a "természet", úgyis megszívat, és pont akkor fog megjönni, mikor nem akarod...


én azt mondom, ha tényleg nem annyira fontos (tudom, utolsó nyári buli, stb... és neked az), akkor ne bolygassuk azért ezt. (főleg ne gyógyszerrel...)

2010. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bogyót még akkor se szedj, ah felírnak, nem egészséges beleszólni a menstruációs cikulsba. Az egyik ismerősöm tovább szedte a tablettát, és azt mondta, körülbelül úgy érezte magát mint aki már a menopauzában van, 25 évesen. Hőhullámai voltak, hangulat ingadozásokkal, ezzel telt el a két hetes nyaralása.


Inkább jöjjön meg, vagy valami természetes dologgal próbált csúsztatni, de hormonokkal semmiképp!

2010. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Max. imádkozhatsz.

Nincs ilyen szer, nincs ilyen bogyó. (Ami van, azt ciklus elejétől szedni kell.)

A citromlé kb. mint halottnak a csók. Semmi nincs benne, ami hatna a hormonokra. Ennek ellenére sokan a menzesz eltolására isszák, sokan meg a korábbra hozására. Most akkor melyik is? :)

A borosnak üzenem, hogy én ezt sörrel tudtam, úgyhogy gondolom, ez se egy hatékony recept. :)

2010. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de van ilyen bogyó, tudom :) egyik ide valósi csaj mondta hogy ő már ment el ilyen miatt...mert hogy nyaralni ment és elment nőgyógyászhoz és írt fel neki...szóval holnap el is megyek és megkérdezem
2010. aug. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!