Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vény nélküli gyógyszer/...

Milyen vény nélküli gyógyszer/kenőcs/kúp van?

Figyelt kérdés

Bakteriális hüvelyfertőzésre milyen vény nélküli gyógyszer van,addig amíg nem jutok orvoshoz?

Esetleg kamillás ülőfördő?

Már elég rég óta húzodik,de csak pár nap múlva tudok elmenni,addig is ötleteket szeretnék.


2010. aug. 5. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb a tejsavas irrigálás.
2010. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

És ez tényleg jó?Mert nem akarok nagyobb bajt se csinálni.Egyébként szűz vagyok,és nagyon szűk,szóval nem tudom,hogy fel tudnák-e dugni egy csövet:S

2010. aug. 5. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

A hüvelyfléóra egészségéért a laktoacilusok felelősek, amit a tejsavas irigálás pótol. Szóval ez egészséges akkor is, ha semmi bajod sincs.


Én a Colpo Cleanert javaslom, ezt használom. Kb 1 cm vastag a cső, szóval elég vékony, ennyi szűz koromban is felfért, pedig vaginizmusom is volt. Rossmannban, Dm-ben kapható, kb 2000 Ft, és 20 alkalomra elég.

2010. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,akkor megpróbálom ezt!:)
2010. aug. 5. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!