Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralni megyek és meg fog...

Nyaralni megyek és meg fog jönni. Lehet/érdemes így fürdeni?

Figyelt kérdés

Tengerpartra utazom és sajnos meg fog jönni, miközben ott vagyok várhatóan. :(

Eddig mindig megúsztam,hogy nyaralás alatt ilyen problémám legyen... Járt már valaki így? Milyen volt?

A kérdésem az, lehet így strandolni,fürdeni? Azt tudom,hogy tamponnal...de érdemes, vagy inkább csak napozzak? Gyakrabban kell így cserélni?

18/l


2010. aug. 4. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
amint kijöttél a vízből cserélj. nem kellemes... amúgy fertőzésveszélyes lehet.
2010. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

cseréld mindig amikor kijösz a vízből napozni, amúgy tengerről lévén szó a fertőzésveszély nem olyan, mint pl uszodában vagy tónál.

Mamámtól tanultam: fürdés előtt csavarj ki egy fél citromot (vagy egészet) és idd meg a levét, ez pár órára csökkenti a vérzést. Nekem is bevált.

2010. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy fürdés előtt fél-1 órával tedd ezt.
2010. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan bele mehetsz a vízbe tamponnal...én tenger mellett élek és az itteni nők is így csinálják. Amúgy nem nagyobb a fertőzés veszély, mint, ha egy nyilvános strandra mész el. Sőt!!!

Igen, gyakrabban kell cserélni a tampont. Esetleg az első napon hagyd ki a fürdést...de ha már annyira nem erős a vérzés...nyugodtan bemehetsz a vízbe.

Jó nyaralást!

2010. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!