Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hogy van? Hüvelygomba...

Ez most hogy van? Hüvelygomba vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak pár nappal ezelőtt szeretkezés után pattanásszerű foltok jelentek meg péniszén, és nagyon fájt, égett neki. Másnap az orvos azt mondta, hogy gombafertőzés.

Nekem semmilyen tünetem sincs, csak fehérfolyásom van. DE nem viszket. Most mit csinálja, csináljunk?


2010. aug. 4. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak az én véleményem:

Szerintem menj el nőgyógyászhoz és írass fel vele valamilyen gombafertőzés elleni krémet,kúpot,mert ha csak a barátod kezeli az orvos,és benned ott a vírus,akkor egymást fertőzhetiitek vissza...és akkor kezdhetitek előröl.

Nekem is van folyásom,én is sokat voltam miatta nőgyógyásznál,de mindenre megvizsgáltak és semmit sem találtak.


19/L

2010. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!