Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat. Ha...

Nőgyógyászati vizsgálat. Ha csak jövőhéten tudok menni orvoshoz az baj?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy már jó ideje halasztgatok egy vizsgálatot,mert valószínű,hogy fertőzésem van,de nagyon félek a nőgyógyászoktól,és ezért nem mentem el,itthon kezelgettem magam,de ez már nem mehet így tovább.Holnap kérek időpontot,de nekem nagyon fontos,halaszthatatlan dolgom van a hétvégén,a pénteket is beleértve,ezért csak kedden tudok elmenni,ha akkora adnak,de remélem hogy akkora fogok kapni időpontot.Nos,szerintetek ha már ilyen soká húztam az időt,több hónapja van ez a dolog,akkor ez a pár nap már nem számít sokat,ugye?

Tudom,hogy az egészség az első,és azt is,hogy felelőtlen voltam,amiért nem mentem el előbb dokihoz.

Tüneteim:fehéres-szürkés folyás,és büdös,valamint érzek csomókat lent a combhajlatomban is,mi lehet az,talán nyirokcsomó?

Előre is köszönöm.

18/L


2010. aug. 4. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
kis zsírcsomók lehetnek.én a helyedben elmennék inkább orvoshoz!vmilyen gombád van amit jó lenne minnél elöbb kezelni mert ha nem akkor bármi lehet belőle.én elhúztam h nem mentem orvoshoz és méhszájsebem lett!!!!!ne félj az orvostól muszáj lesz elmenned.nekem fél évente járnom kell és nem félek egyáltalán.inkább legyek egészséges.szerintem menj el holnap!mivel kezelted magad otthon?
2010. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!