Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam meg anyukának,...

Hogyan mondjam meg anyukának, hogy gond van?

Figyelt kérdés

Valószínűleg valamilyen bakteriális fertőzésem van,mert fehér folyásom van,de büdös.Hogyan mondjam meg anyának ezt,és hogy el kéne menni nőgyógyászhoz?Nem szoktam vele ilyesmikről beszélni,ez olyan ciki:(

16 éves vagyok,mehetek még gyerek nőgyógyászatra?Vagy inkább felnőtthöz?Jobban örülnék,ha nő vizsgálna meg,de így is szörnyű lesz:(

És még egy kérdés,szerintetek mikorra adnak időpontot,ha holnap felhívjuk az sztk-t?

16/L


2010. aug. 4. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mehetsz gyerek nőgyógyászatra is de ott is vannak férfi orvosok

Akár ma is odamehetsz, el fognak fogadni

Anyudnak miért lenne ciki elmondani? De ha nem akarsz vele erről beszélni menj el egyedül a dokihoz

2010. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak ilyesmire tudok gondolni, hogy "Anya. Szeretnék elmenni egy nőgyógyászhoz, mert úgy veszem észre, hogy van valami nőgyógyászati problémám. Jó lenne, ha segítenél ebben, hiszen ilyen dokinál nem voltam még." Az időpont meg szerintem változó... Minden SZTK egy kicsit más. Nem hinném amúgy, hogy bármitől kéne paráznod, hiszen anyukád is nő. Csak nyugisan. Egyébként meg egy nőgyógyászati vizsgálat nem is olyan szörnyű. Ha nem voltál még fiúval, akkor a doki elvileg nem is vizsgál meg 'rendesen', inkább csak kikérdez, hogy mi a probléma. Vagy legalábbis kíméletes lesz.
2010. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)

Még szűz vagyok,és elég szűk,pont ezért félek a vizsgálattól.Egyedül meg nem szeretnék menni,mert előbb-utóbb úgyis megtudja hogy hol voltam,titkolózni meg felesleges,ezért gondoltam,hogy akkor elmondom neki,meg egyébként most szabadságon van.

Szóval ha holnap kérek időpontot,lehet hogy már délutánra adnak is?Vagy nem is kell időpont,csak be kell menni,és fogadnak is?

2010. aug. 4. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

van ahova kell de ahova én járok(gyereknőgyógyász)(bp) oda nem kell időpont csak Taj kártya

ha Budapesti vagy akkor szívesen elmondom kihez járok mert nagyon jó orvos és nő

2010. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem budapesti vagyok sajnos.
2010. aug. 4. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! (:

Nekem is ferözésem van, és én pénteken megyek nőgyógyászhoz. Nemtudom, te hogy vagy vele, de nem félek, hisz tudom, nekem lesz jobb. Kicsit kellemetlenül fogom érezni magam, de nembaj, mert a doki nap mint nap találkozik tinikkel, nőkkel..Én csak csepp leszek a tengerben..Fél óra, valami kenöcs vagy tabletta, és megvan oldva a dolog.. (: 13/L

2010. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!