Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás menstruáció. Mitől?

Barnás menstruáció. Mitől?

Figyelt kérdés
Korábban nem igazán volt problémám a menstruációval, többnyire mindig pontosan jött meg és a színe is mindig vérpiros volt. Most két nappal hamarabb jött meg a vártnál és sajnos barnás színe van. Van benne piros szín is, de inkább a barna"dominál"... emellett van benne olykor ilyen.. khm kicsit "nyúlosabb" anyag is.. mint valami hüvelyváladék, csak értelemszerűen barna színben pompázik. Két hete fogyókúrába kezdtem, esetleg ennek lehet köze az esethez? Nem egy drasztikus fogyókúrára kell gondolni, tulajdonképpen csak a colat, pékárut és a kenyeret tiltottam ki az étkezésemből, emellett több gyümölcsöt és zöldséget eszek... és mindennap mozgok kb 20- 30percet. Szóval nem koplalok, meg nem is érzem, hogy valami komolyabbtól megfosztanám a szervezetemet. Nem élek nemi életet, még szűz vagyok. Valakinek volt már hasonló problémája?
2010. aug. 4. 13:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Eléggé aggódom. Remélem semmi komolyabb betegségem nincsen. Aki tud, az kérem írjon valami tanácsot, véleményt. Köszönöm.


Ui: Jah a menstruáció kb 4 éve van meg, ha ez számít valamennyit..

2010. aug. 4. 13:28
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!először is nyugodj meg nincs semmi baj

én 17 vagyok, szintén szűz és ugyanez volt velem februárban

az utána következő menstruáció már teljesen normális piros volt

2010. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi bajod nincs, a diétának sincs hozzá köze, előfordul az ilyen, pláne, ha fiatal vagy...ha nincs más panaszod, tüneted és nem hetekig tart, akkor semmi okod nincs az aggódásra....ha sűrűn előfordul, vagy más panaszod is van, akkor menj vele orvoshoz :)
2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam, már tényleg tiszta ideg voltam. :) Köszönöm mindenkinek!
2010. aug. 4. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A meleg is hozzájátszik, az alvadt vér barna színű. Melegben gyorsabban bomlik.
2010. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy attól van. Köszi Neked is!
2010. aug. 4. 17:18
 7/7 anonim válasza:
nekem most DETTO ugyanez van!Teljesen!Annyi különbséggel hogy én 13 éves vagyok...
2010. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!