Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Mi lehet ez?

S. O. S. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
pár napja észrevettem a nagy ajkaim szélén 2-3 mm-es (nem is tudom h mondjam) bőrkinövést, vagy szemölcs szerű valamit. azóta tobb is lett. borotválom ezért azt hittem szőrtüsző de ott is lett ahol nincs szőr.
2010. aug. 4. 01:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem fáj, se nem viszket barátomnak semmi baja, elég sok a fehér folyásom de az már nagyon régóta, ma fájt az alhasam sex kozbe, néha beleszúr csak úgy.
2010. aug. 4. 01:29
 2/13 A kérdező kommentje:
nem fáj, se nem viszket, barátomnak semmi baja, elég sok a fehér folyásom de az már nagyon régóta, ma fájt az alhasam sex kozbe, néha beleszúr csak úgy.
2010. aug. 4. 01:29
 3/13 anonim ***** válasza:
látogasd meg a nőgyógyászod ;)
2010. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kiálló anyajegy szerü valamik... meg fogom de ha valakinek ismeros a dolog írjon...
2010. aug. 4. 01:48
 5/13 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján szemölcsnek tűnik, mindenképpen menj minél előbb nőgyógyászhoz, illetve, ha gyorsabb, drasztikusabb eredményt akarsz, akkor a bőrgyógyászatra (itt nem ecsetelgetnek, hanem azonnal leszedik az összeset).
2010. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akár szemölcs is lehet, nekem is volt. Igaz csak egy.
2010. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 elika ***** válasza:
Igen, lehet, futószemölcseid vannak, de mindenképp menj bőrgyógyászhoz, ne restellkedj! A lényeg, hogy ne borotváld most magad, mert így tovább szaporodhat!
2010. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 4. 07:31
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom nem jó bántani de ma megprobáltam kinyomni egyet... csak vér folyt nem tudtam rendesen kinyomni vagy valamit...
2010. aug. 4. 23:00
 10/13 A kérdező kommentje:
nem is kinyomtam, inkább elkapartam és vérzett
2010. aug. 5. 00:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!