Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Nektek is volt már ilyen?

Csajok! Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

28.-k napon barna folyásom volt (29-30 napra jön meg a mensim), majd mensi alatt is inkább barnás(véres) vérzésem volt,a szokásoshoz képest a negyede volt... Mensi után nem barnáztam... Szerintetek mitől lehetett?


Előre is köszönöm!


20/L


2010. aug. 4. 00:40
 1/4 anonim válasza:
nemi életet élsz?
2010. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátommal nem olyan rég kezdtük el, de igazából csak orális szex és ujjazás volt.
2010. aug. 4. 01:13
 3/4 elika ***** válasza:
Ha a következő menzeszed is ilyen lesz, menj el dokihoz, mert akkor valami nem stimmel. Amúgy nekem is volt már hasonló" lefolyású" menzeszem, de aztán rendeződött, doki nélkül. Nem fürödtél mostanában szabad vízben?( tóban, folyóban?) Én ott kaptam egy fertőzést, amit hüvelykúppal kikezeltem, meg langyos- kamillás ülőfürdővel.
2010. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, én is ilyesmire gondoltam... Nem, nem fürödtem szabad vízben... Valamit összeszedhettem... Remélem semmi komoly... Köszönöm a válaszodat. :)
2010. aug. 4. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!