Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem gáz lehet! Mit tegyek?

Szerintem gáz lehet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éves korom óta menstruálok, egy-két év elteltével be is állt rendszeresre. De most az a helyzet, hogy nekem tavaly augusztusban jött meg utoljára, és azóta nem. Hónap vége fele lesz, hogy egy éve nem jött meg. Aggódom, félek, ideges vagyok miatta. (Állandó párkapcsolatom van, így rendszeresen élek nemi életet is, olyan 2 éve)

Voltam dokinál, ultrahangon is... mindkettő azt mondta, hogy minden rendben van odabent, és hogy várjak...

A kérdésem az lenne, hogy mégis mit tegyek? Mit jelent ez egyáltalán?


17/L


2010. aug. 3. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

hát,várj.

te megtetted a kellő lépéseket, jártál orvosnál, esetleg keress egy új,magánorvost aki kivizsgál újra.

2010. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, egy másik orvos.

Szerintem ez már probléma a te korodban.

2010. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj másik orvoshoz, ha 6 év után már rendszeres volt a ciklusod és hirtelen gyakorlatilag megszűnt a vérzésed, az egyáltalán nem normális! Szerintem ne várj sokáig, keress egy másik orvost.
2010. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másik orvos, teljes kivizsgálás. Ha pesti vagy, ő jó és megbízható, de fizetős.

[link]

A magánrendelés menüpontban van a tel.szám, ahol időpontot kell kérni.

2010. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el fogyókúrázni? Vagy túl sokat fogytál volna? Mert az anorexiásoknak ez is egy tünete (ezzel nem azt mondom, hogy Te anorexiás vagy!!:)...)
2010. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem is keress másik orvost, mert az szerintem baj, ha egy éve nem jött meg...az még nem ha 1-2 hónapig de utána! nekem meg túl sokszor van, 10-12 napig tart. el kell mennem orvoshoz.

13/L

2010. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Az az igazság, hogy molett vagyok... kiskorom óta, és akkor állapították meg, hogy hormonzavaros vagyok. De nem hiszem, hogy ennek köze lenne ehhez, mivel előtte meg rendesen ment minden :(

2010. aug. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!