Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13éves vagyok. Ilyen korban...

13éves vagyok. Ilyen korban lehet tampont használni?

Figyelt kérdés
Félek odamenni anyukámhoz, hogy "anyu.tampont akarok használni." egyszer már használtam, sokkal jobb volt.De minden korombeli ismerősöm betétet használ.Nekem 3éve jött meg.És szeretnék tampont használni.Ugy halottam azzal lehet strandolni, és sokkal jobb is.Merjek odaállni anyu elé, és megbeszélni vele ezt a dolgot ?
2010. aug. 3. 21:54
1 2
 11/15 anonim válasza:

3éve?

10 évesen jött meg?:O:D váo:D

2010. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

nekem 8 évesen jött meg :S

14 vagyok és nem tudok tampont használni, mert hiába tolom fel , annyira fáj hogy már sírtam is tőle..

2010. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
csak akkor szabad használni ha erősen vérzel különben fájhat a felhelyezés és az eltávolitás tudni kell h eléggé megdagad kihuzni nehezeb lehet . És szerintem nektek csak a mini jo azt használjátok csak. Kivéve ha már nem vagytok szüzek ami remélem nem igaz
2010. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen 10évesen jött meg.de csak olyan 12évesen állt be napra pontosan.És amugymeg nem minivel próbáltam ki, nekem eggyáltalán nem fájt, és tudtam, mikor kell kihúznom.

és amugymeg igen.szűz vagyok.

2010. aug. 4. 10:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem sokra 12 leszek szeptemberbe,de használok
2010. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!