Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor helyezhetek fel tampont?

Ilyenkor helyezhetek fel tampont?

Figyelt kérdés
Strandolni megyek ma és gyenge barna folyásom van,félek,hogy megfog jönni a menszeszem.Mivel szerintem nem lesz tele a tampon, fájni fog ha kiveszem? ( elsőnek használnék tampont) Előre is köszönöm.
2010. aug. 3. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a mini mérettel kezd. Ha nem lesz benne semmi, nem lesz kellemes kivenni, de a fájdalomtól messze lesz az érzés:)
2010. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
fájni fog ha kiveszed, de ha gyors vagy és ügyesen rántod ki, akkor túl vagy rajta hamar, és a fájdalom se olyan intenzív. én is a minitampont ajánlom, de mindenképp rendesen helyezd fel, különben semmi értelme
2010. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Olvasgattam itt olyat,hogy beragadhat...igaz ez?:O
2010. aug. 3. 14:33
 4/9 anonim válasza:
Én is pár hete használtam elsőnek tampont mert nyaralni voltam.Nagyon enyhe vérzésem volt és tényleg kellemetlen kihúzni ha nincs benne semmi,vagy csak nagyon kevés,de ki lehet bírni és igazából nem is fáj.Egyébként szerintem is minit használj(én is azt használtam).
2010. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát bármi megtörténhet, habár még egy ismerősömtől se hallottam olyat, hogy beragadna :D emiatt mindenki parázik szerintem, de ha megtelik (nap végére, de legkésőbb másnap reggelre), már magától is ki fog esni :)
2010. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nincs sok.... csak azért mégis félek.
2010. aug. 3. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Barbie91!

A tampont, mégha nem telt meg, akkor sem szabad 8óránál több ideig bennt hagyni!Lehet hogy kicsit kellemetlen az eltávolítása, de attól még kibirható.


Amúgy a kérdésre válaszolva, én nem szoktam barna folyásnál tampont használni, mert nekem nics annyi, csak sűrűbben járok a mosdóba, de a biztonság kedvéért legyen nálad tampon. Akkor nem érhet meglepetés ;)

2010. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barna folyásnál, ami csak maszatol, fölösleges tampont használni. Nappal max. 6, éjjel 8 órát lehet bent.

Strandoláskor fürdés előtt és után közvetlenül cserélni kell, szappannal tisztára mosott kézzel. (Mindig moss kezet, a wc-ajtót ilyenkor papírzsepivel fogd meg.) Fürdés után ki kell venni azonnal, és szappannal megmosni ott lenn, utána mehet az új tampont. Ha mosdásra nincs lehetőség, mellőzd a fürdést. Tamponnal max. 1 órát maradj a vízben alkalmanként.

2010. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
felejtettem már bent tampont egész napra mégse lett semmi bajom
2010. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!