Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség lehet ez?...

Milyen betegség lehet ez? Gomba vagy más?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban hüvelygyulladásom van. Nem tudom, hogy gombás fertőzésnek mondjam-e, mert akármilyen gyógyszert használok (kúp vagy krém) nem múlik el tőle. Most éppen Betadint használok és mellette is van sárgás folyásom, és amióta azzal kezelem magam egy kicsit viszket. A köztes időszakban míg nem használtam semmit, nem is viszketetett (csak egy kicsit néha, de nem észrevehetően), és az a sárgás, nyúlós folyás is alig volt meg.

Candida teszt volt, igaz, hogy lejárt kb. egy hónapja, de negatívat mutatott.

Ti mire gyanakodtok??

Ne írjátok azt, hogy menjek dokihoz, mert úgyis el fogok menni.


2008. nov. 25. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden hónapban megkeseritette az életem a hüvelygyulladás,szó szerint,volt hogy már elpityeregtem magamat rajta.Kúp,gyógyszer egy ideig hatott,aztán újra kiújult,volt hogy semmi sem használt és viszketett is.Meglepő dolgot fedeztem fel magamon,nem biztos, hogy máson is segit.

Elkezdtem szedni vitaminkomplexumot ,külön c vitamint és folsavat mivel babát szeretnénk és ha hiszed ha nem, nem gyötör most már 3 hónapja a gyulladás,alig tudom elhinni,nem eszek és iszok mást mint azelőtt,csak vitaminokat plusz és ez lett az eredmény.Már tavaly is elkezdtem szedni őket de végül abbahagytam és most emlékszek vissza rá ,hogy akkor sem volt gyulladásom.Tehát a vitaminok segitettek.És most már végre felszabadult vagyok.Remélem a te problémád is megoldódik.

2008. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a danone activiás tampon segített.:)3-4 napig egy éjjelre használtam és rendbejöttem. Azóta is ha érzem, hogy valami nem az igazi ez segít. Mondjuk azóta félévente ha van egy ilyen alkalom...
2008. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem pillanatnyilag sem hat semmi, nem is viszketek (ha van is, akkor alig), a sárga hüvelyváladék is alig van, inkább száraz a hüvelyfalam.

Szerintem ha gomba lenne, akkor egy ideig elmúlt volna a gyógyszerektől, de ha már a szájon át szedhető tablettától sem múlt el az elején, amit szedtem?!

2008. nov. 27. 16:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem=nekem
2008. nov. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!