Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középidőben barna folyás?

Középidőben barna folyás?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom közepén és pár napja nagy mennyiség barna folyásom van. Nem vér. Ez normális vagy valami betegség lehet? Eddig még sosem volt ilyen:S Egyik nap át is áztam:S
2010. aug. 3. 07:25
 1/3 anonim válasza:

Bár nem vagyok orvos, de én azt mondom hogy ez nem normális, lehet hormonzavar is! De ez sokmindentől függ...

mindenesetre ha mégsem múlik el 1-2 napon belül, én a helyedben (hogy megnyugodjak) felkeresnék egy nőgyógyászt!

2010. aug. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fog.gátlót, attól is lehet az első néhány hónapban (áttöréses vérzés), ha nem szedsz, akkor menj orvoshoz, mert nem normális.
2010. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szedek gyógyszert,úgyhogy nem azért van.

Olvasgattam itt az oldalon és írják,h terhesség jele is lehet...ugye ez nem igaz? Mindig védekezünk barátommal,fel sem merült bennem,hogy terhes lennék:S

2010. aug. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!