Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Volt-e valakinek...

Mi lehet ez? Volt-e valakinek hasonló panasza és annak mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap voltam strandon és lehet h ott szedtem össze valamit de nem biztos. Lehet h valahol máshol. Az a bajom a kisajkamnál ott a hüvely körül nagyon viszketett. Most nagyon megdagadt és fáj.:S Remélem h csak valami fertőzés.

Most szombaton a barátomnál aludtam és sikeresen ő is elkapta mert csak azt hittük h allergiás vagyok az óvszerre.

De nem ez a baj mert ő is elkapta. Mit csináljak? Esetleg valakinek volt már ilyen panasza? Menjek el nőgyógyászhoz? Segítsetek!


L/14


(akik unatkoznak ne ide írkáljanak bunkó megjegyzéseket)


2010. aug. 2. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos fertőzés, menj el nőgyógyászhoz, a pasidat meg küldd el urológiára :)
2010. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mindenképp sztem.
2010. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
strandon nagyon egyszerű elkapni akármit, ha összefüggésbe lehet hozni, azért mondd el nőgyógyásznak,hogy ott lehetett gáz. és igen,mindenképp menj el hozzá,mondd hogy partner is fertőzve van,éshát nekiis kikell kezelnie magát ésez nagyon fontos, hanem visszafertőz később!
2010. aug. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha viszket a puncid, úgyhogy mindenképp menj orvoshoz!
2010. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha megdagadt és fáj, akkor pláne orvoshoz kell menni minél előbb.
2010. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!