Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Lehet a túlsók...

Mitől lehet? Lehet a túlsók nemi együttlét miatt? Attól érzem így, hogy tudom, hogy már meg kell jönnie?

Figyelt kérdés

Tegnap kellet volna megjönnie a havimnak, egyszer éreztem is mintha be akarna görcsöl i a hasam de mégsem, máskor nincs túl nagy étvágyat mikor megjön tegnap ez egy órára volt meg kb. Ma már többször is éreztem mintha be akarna görcsölni a hasam alja de mégsem. Általában az első percben megérzem, ha megjön pont arról hogy begorcsölök.

Mi lehet az oka? Lehetséges hogy amiatt van, hogy többször volt némi együttlét mint máskor? Ha egy hónapba kimarad az együttlét valamiért akkor késik és ha utána újra van akkor is késni szokott.



2020. júl. 13. 16:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!