Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy emiatt van? Lentebb...

Lehet hogy emiatt van? Lentebb! 13/L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és még nem menstruálok már szőrösödöm, és a melleim is elég nagyok.

Viszont úgy érzem mindta hüvelygombám lenne... :s

van amikor alig folyik valami, viszont vannak olyan napok amikor barnás folyásm van és viszket is.

Ezért gondolok a hüvelygombára.

Lehetséges hogy emiatt nem jön meg ?

Unokatesóm 11 éves, novemberbe lesz 12 és pontmost van 1 éves hogy menstruál.

Engem nagyon zavar hogy még nem jött meg?

Lehet a hüvelygomba az oka?


2010. aug. 2. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A fehérfolyás természetes, de csak akkor, ha nem büdös ( a term. folyásnak is van szaga, de azt nem mondhatni büdösnek). Ha büdös,viszket, akkor lehet gomba.

A barnás folyás pedig lehet előjele is a menstruációnak. Az pedig hogy az uncsidnak 11 évesen jött meg, az nem jelent semmit. Akkor aggódj, ha 17-18 évesen jön meg, akkor már orvoshoz kell fordulni. Szerintem élvezd ki, ameddig nincs, utána már nehezebb lesz.

2010. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha viszket a puncid, mindenképp menj orvoshoz!
2010. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehetséges, ha viszket is=>nőgyógyász jobb esetben.

És tényleg ne befolyásoljon az unokatesód. Én 14 éves voltam mikor először megjött.

17/L

2010. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mndenkinek aki válaszolt

tudom hogy nem jelent semmit de engem mégis zavar

a folyásomat pedig nem mondhatnám büdösnek, viszont viszket

:)

irhattok még ;)

2010. aug. 2. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnapi 18:23-as vagyok. Ha viszket a puncid, az sajnos nem jelent jót, úgyhogy jobb ha orvoshoz mész! Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok Neked életed minden pillanatára!!!
2010. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

aranyos vagy:)

2010. aug. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!