Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok! Először 2009....

12 éves vagyok! Először 2009. November6-án jött meg és még nem állt be. Nektek mikor állt be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de annyit tudok, hogy akár 2 év is el telhet, mire beáll a menstruáció. Tiszta szívből kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető szépet és jót!!!
2010. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sokára, több év...mondjuk én atletizálok
2010. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 év volt
2010. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahogy látod, lehet 2 évnél több is. Még egyszer kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez miatt, nem is biztos, hogy befog állni. Nagyon sok nőnek egyáltalán nem 28 naposak a ciklusai. 27-35 napig teljesen beleférsz az egészséges kategóriába, de még ha ebből kicsúszol sem biztos, hogy valami gond van.

Nem azért, hogy elkeserítselek, mert amúgy ez tényleg kényelmetlen, ha nem pontos, de nekem soha nem volt pontos. Sőt! És én már 33 vagyok...

2010. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig összesen egyszer volt pontos :D most 22 vagyok, és 11 évesen jött meg
2010. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

ELSŐ! Kímélj meg minket a jókívánságaidtól, és ha fiú vagy, ne nagyon adjál béna tanácsokat a nők egészsége témakörben. Számtalanszor olvastam tőled hülyeségeket, és sokan beveszik, mert azt akarják hallani, ami odaírsz nekik. Attól, hogy csontig benyalsz, még nem ez az igazság, és mások egészségével játszani, és szándékosan vagy akaratlanul félrevezetni őket nagyon csúnya dolog.

Azt hittem, nő vagy, úgyhogy vagy a hozzászólásaidban hazudsz, vagy most, amikor azt írod, fiú vagy.

Most kivételesen nem mondtál baromságot, azért írom ide a válaszomat, mert itt derült ki, hogy állítólag (?) fiú vagy.

2010. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikor meg jött rá agy 1-másfél év múlva. És tényleg ne aggódj sokáig el fog tartani mire beáll, talán 2-3 évid vagy több.. És amikor beáll akkor se biztos hogy napra pontosan fog megjönni mindig:)
2012. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!