Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » én egy 12 éves lányka vagyok,...

én egy 12 éves lányka vagyok, decemberben leszek 13 éves. Tegnap megjött egy ötpercre, tettem be uj betétet, de abbahagyta. Mért van ez így? Ha kipróbálom a forró fürdőt, hamarabb megjön?

Figyelt kérdés
meg fog jönni ezen ahéten,hoygha egy kanál fahéjat tezsk a teámba,forró fürdőzök,és naponta 100-at gugolok,és rendszeresen uszok,és tornázok?
2010. aug. 2. 08:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
45%
szia..nem tom--én is 12 vok de nekem nemmég nem (háállelujjja)nekem kb 14 leszek majdnem mire....am az azt jelenti hogy érik a petéd és lehet gyereked mostmár.nekem ugyse kell gyerek,,(minek)?!!.
2010. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

első válaszoló :) :D


Igyál cickafarkfű teát, illetve az ülőfürdőt is kipróbálhatod

2010. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

08:49 kiváncsi leszek ugyanezt mondod e pár év múlva :)

én is ezt mondtam 12 évesen....mostmár más véleményen vagyok

15/F

2010. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Így van! a cickafark tea és a fürdő segít! Tiszta szívből kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető szépet és jót!!! Ne aggódj, még nagyon fiatal vagy és nem állt be!
2010. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok


* a meleg cickafarkas ülőfürdő néha olyan hatásos, hogy meghozza a menstruációt


Az ülőfürdőt így készíthetjük el: 100 gramm cickafarkfüvet áztassunk be hideg vízbe éjszakára, másnap forraljuk fel és öntsük hozzá a fürdővízhez


A következőképpen készítsük el a teát: 2 teáskanálnyi drogot 2 dl vízzel forrázzunk le, hagyjuk állni 10 percig, majd szűrjük le és naponta 2-3-szor, étkezési szünetekben fogyasszuk.


Ha érdekelnek a részletek:


[link]

2010. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mármint ezt a "drogot" a növényre értik, nehogy másra gondolj :D
2010. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi a francnak manipulálni? Előbb-utóbb mindenkinek megjön, még elegetek is lesz belőle.

Várjátok ki, ne praktikázzatok, azzal csak ártani lehet.

A természet elintézik, higgyétek el.

2010. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves 08:59-es! Ne írd hogy előző vagy, mert a 08:56-os választ én írtam!!!
2010. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elnézést, de a hasznos válaszok százalékából egyértelműen ki fog derülni, hogy melyik előző vagyok, csak egy picit megelőztél :)
2010. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindegy, akárhány százalékos válasz lesz, 08:56-kor, én írtam!!! Egyszóval, a jókívánságokat is én írtam!!!
2010. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!