Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányom, az urticara medrolt,...

A lányom, az urticara medrolt, kapott 4mg felirta a doktornő, ugye ez nem okoz problémát, ez nem szteroid?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:01
 1/4 anonim válasza:
54%

De igen, ez a gyógyszer tele van szteroiddal. Magamból kiindulva a lányod arca fel fog puffadni (holdvirág arc - googleban keress rá) farkaséhség, kiütések, gyors hízás és az idegrendszerre is hat. Ha esetleg többet veszekszel vele, ezt tudd be a gyógyszernek.

4 mg még nem is nagy mennyiség, lehetséges, hogy az összes mellékhatás nem jön ki rajta.

Mennyi ideig kell szednie?

2010. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem lesz baja, gondolom, rövid ideig kell szednie. A másik, hogy előző hozzászóló ne rémisztgesse a népet, főleg, ha nincs eü-s képzettsége. A mellékhatások kialakulásához hosszú idő kell (hónapok-évek).


végzős orvostanhallgató

2010. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%

Egy hónap után kijönnek a mellékhatások, kedves "végzős orvostanhallgató".

Én a saját bőrömön tapasztaltam, valamint a betegtársaim is így jártak. Nem egy könyvből olvasom, kedves "végzős orvostanhallgató".

Talán annyit hozzátehettem volna, hogy a medrol mennyiségétől függ a mellékhatások ideje.

Nem rémisztgettem, a tényeket mondtam. De úgy látszik egyesek okosabbak, mert egy könyv felett görnyednek évekig..

2010. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!A mellékhatások már 1 hónap alatt kijönnek,tapasztalat!!!Sajnos a medrol igen,szteroid,remélem csak rövid ideig szedi a kislányod!
2010. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!