Mire utal az iszonyat eros mellfajas?
Figyelt kérdés
17 vagyok, terhesseg kizarva, szuz vagyok.
mielott megjon (4-5nappal elotte), akkor szokott fajni, de nem ennyire.
mar kb 10 napja faj, holnap utan kell hogy megjojjon.
huzo fajdalom, olyan mintha le akarnanak esni a melleim.
ami amugy vicces, mert eleg picikek. ha egy picit is hozzajuk erek, nagyon fajnak
2020. jún. 2. 16:39
1/3 anonim 



válasza:





A mirigyeid meg vannak duzzadva. Nem ritka és semmi kóros nincs benne. Volt, hogy nekem egyik mensestől a másik elmúlásáig is fájt. Tehát kb. 5-6 hétig.
2/3 A kérdező kommentje:
oh :( és ez ellen nem lehet semmit tenni?
2020. jún. 2. 17:23
3/3 anonim 



válasza:





Pms. 24 eve menstrualok, foleg a szuleseim elott rettenetesen szenvedtem ettol, olyan szinten fajtak mar 1 hettel a menstruacio elott, hogy kinszenvedes volt a melltartot levenni. Meg most is van, hogy hol jobban, hol kevesbe faj elotte, de kozel sem annyira mint regen. Sajnos ezzel egyutt kell elni. Valakinek minden baja van mensi elott/alatt, valakinek semmi.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!