Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia kérdés... Már...

Inkontinencia kérdés... Már teljesen el vagyok keseredve!?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, 2 gyermek anyukája egy 10 és egy 1 évesé. Már az első szulesem óta katasztrófálisak voltak a gondjaim, de most a 2. szulesem óta nagyon rossz a helyzet. Alig tudom tartani a vizeletemet, sőt vannak olyan napok, amikor egyáltalán nem tudom kontrollálni. Tegnap például háromszor kellett atoltoznom fűnyírás közben, pedig 7 db nagyméretű betétet csereltem is közben, de az sem bírta ez egy órán belül volt. Már elmenni se merek itthonról, váltónadragot kell vinnem ha mégis elmegyek. Voltam urológusnal kaptam gyógyszert, de az sem segít. Mondta műteni kell lehet, de én már annyi mindent hallottam, hogy az sem segít.Tornat még nem próbáltam, esetleg ha vkinek bevált valamelyik belinkelné nekem? Vagy esetleg, aki hasonlóval küzd elmondanám neki mi vált be?! Nagyon köszönöm.

2020. máj. 31. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Intimtorna, és a műtét kapcsán több orvost is megkérdeznék.

Lézeres intimkezeles esetleg?

2020. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Túlsúly van?
2020. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kitartó ne aggódj más is küzd ezzel próbáld ki az intim tornát lehet hogy javulást hoz majd és igazából nem kerül semmibe csak egy kis időbe :)
2020. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Természet gyógyítással gondolkoztál e ?
2020. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd be, hogy intimtorna a keresőbe és lehet van hozzád közel szakember is aki segít elsajátítani, de biztos, hogy youtube-on is rengeteg videó van. Ajánlani nem tudok, de kommentek/nézettség alapján lehet szelektálni. Bár én úgy tudom az intimtorna olyan esetekben segít a leginkább amikor valamilyen hatásra, pl. nevetés közben kicsurran. A te panaszaid súlyosabbnak tűnnek.

Szerintem menj vissza az orvoshoz vagy keress egy másikat. Műtéti úton hálóval már nagyon jól stabilizálni tudják a hólyagot.

2020. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kriston intimtorna de csak tanfolyammal, könyvből nem lehet jól megtanulni. Aztán ha az sem segít, akkor tényleg a műtét/lézerezés marad. Kb egy hónap minden napos rendszeres torna után kell érezni a hatást.

Fiatalok vagyunk, nem élhetünk így. (Én negyedik babát várom, és nagyon el vagyok keseredve. Jó az első terhesség alatt meg után meg a második alatt és után rendesen Kriston-tornáztam, de utána abbahagytam. Még a 3.alatt is. De azóta csak ímmel-ámmal, és az nem segít, csak a napi rendszeresség. Most elkezdtem újra, mert katasztrófa,. mióta megint babát várok, remélem, újra fel tudom turbózni magam. Emellett valahogy el kezdek gyűjteni arra a brutál fél millióra, ha szülés után nem tudom helyretornázni magam, mert ez így nem mehet...)

2020. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
OFF, ne haragudjatok, de ha a korábbi terhessége(i)tek alatt/után is voltak ilyen problémáitok, akkor mégis miért döntöttetek úgy, hogy megéri még többet bevállalni?? Az egészség sokkal fontosabb, mint még 1-2-3 gyerek.
2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!