Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hányok minden fogamzásgá...

Miért hányok minden fogamzásgátlótól, mikor elkezem szedni? :S

Figyelt kérdés
Már több féle fogamzásgátlót kipróbáltam,valamelyiket több évig szedtem,és mindegyiknél hánytam,az első pár bogyótól,mikor elkezdtem szedni. Minden hónapban ez volt,de csak az első 1-2 napban. Más bajom nem volt tőle,de nem túl kellemes havi 2x hányni:S Miért lehet ez,hogy minden egyes hónapban hánytam tőle? És miért csak az első 1-2 szemtől? Újra szeretném szedni,csak nem tudom,hogy ez így nem káros-e az egészségemre. A nőgyógyász a több év szedés alatt,egyszeri vérvételen kívül nem kért mást. És azt is csak a gyógyszer szedése előtt. Nem kellettek volna egyéb vizsgálatok akkor amikor szedtem a gyógyszert?
2010. júl. 29. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem folyamatos epeproblémáim voltak töle, de sikerült egyet találni amitől nem ...

miért nem próbálsz valami más megoldást? kúpok vagy mirena?

[link]

2010. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem először egy másik nőgyógyászt keress.
2010. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet,nem azért szedtem! Azért kaptam,mert semmilyen görcsoldó nem szokott hatni a menstruációs görcseimre,sokszor el is ájultam,annyira megvisel:S A fogamzásgátló nagyon jó volt,attól megszűntek a görcseim,vagy legalábbis nagyon ritkán görcsöltem,és nem annyira. Nem a védekezés miatt szeretném szedni,hanem azért mert csak ez segít. Mióta nem szedem megint nagyon szenvedek,elájulok,rosszul vagyok,és nagyon görcsölök. Remélem találok egy olyan gyógyszert amitől nem hányok. Mondjuk már ott tartok, hogy inkább hányok,mint annyira szenvedek a menstruációtól:(
2010. júl. 29. 17:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Első,neked melyik fogamzásgátló vált be?
2010. júl. 29. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
a Harmonett
2010. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Triregoltol hánytam az első két napban!Most inkább nem szedek semmit,de hamarosan muszáj elkezdenem.Engem is érdekelne miért van a hányás és melyiktől nem lenne!
2010. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha rád is olyan hatással lesz mint rám,akkor mindegyiktől ez lesz:S Én 3 félét próbáltam,mind alacsony hormontartalmú volt,mégis hánytam tőlük:S
2010. júl. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!