Mit csináljak ha nincs nálam betét és szerintem meg fog jönni?
Figyelt kérdés
Barátomnal alszom már 3 napja. Úgy volt hogy ma már otthon alszok de azt akarta a barátom hogy maradjak még. Most már nem tudok venni mert nincs nyitva bolt. Ami nyitva van az meg innen kb fel óra.
Érzem hogy kezd fájni a hasam már úgy félek mit csináljak?
2020. máj. 12. 21:46
11/11 anonim válasza:
#10
1-2 darab maradek betetem van mimdig valamelyik taskamba.
És igen szoktam a szobaba is cserélni, de képzeld, nem esik nehezemre az se hogy kiveszem a szekrényből és elsetalok vele a wcig.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!