Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette20 fog. Gátló...

Lindynette20 fog. Gátló abbahagyása után, mennyi ideig "normálisak" a mensi-problémák?

Figyelt kérdés

2009 májusában kezdtem el szedni, és 2010 április 16.-án hagytam abba, mellékhatások jelentkezése miatt.( a levél végét se vártam meg, mert olyan rosszul voltam) Az első rendes havim(május) viszonylag pontosan jött meg, nem fájt, erős volt mint mindig szokott. Aztán júniusban 2x jött meg(?), és azóta szinte mindig megvan, hol gyengébben hol erősebben. Nem piros színű mindig sötétbarna-barna.

Úgy tervezem hogyha szeptemberig nem jövök rendbe elmegyek dokihoz. Szerintetek meddig várjak? Meddig rendszertelen ilyenkor a havi? Volt valakivel ilyen hogy MinDig megvolt neki?

18L


2010. júl. 27. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
"és azóta szinte mindig megvan" ezt úgy értsétek, hogy állandóan megvan, szünet nélkül,csak hol gyengébben hol erősebben.
2010. júl. 27. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lehet szeptemberig várni. Most azonnal keress nőgyógyászt. Nem biztos, hogy a tabi okozza.
2010. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is sürgős eset. Még a végén vérszegény leszel..

Tabi után inkább az szokott előfordulni, hogy vkinek elmarad a peteérése (és a menstruációja).

2010. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor intézkedek. :S
2010. júl. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!