Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek melyik hajvitamin vált...

Nektek melyik hajvitamin vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök már a hajammal, viszonylag gyorsan nő de annyira fénytelen, száraz, hogy szinte azonnal le is törik. Különböző hajpakolásokkal is próbálkoztam már, a házi készítésűtől a prémium márkákig de semmi, a szőkítéssel is leálltam...segítség!! :D
2020. ápr. 16. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Revalidot ajánlom. Bár mondtad hogy próbáltál hajpakolásokat, de ha még nem próbáltad a kókuszolajat szerintem a vitamin mellett próbáld ki, persze több használat kell mire látsz javulást. Lehet keverni jojoba vagy oliva olajjal is. Én azért nem szeretem a boltban kaphatóakat, mert szilikon van bennük. Ez önmagában nem lenne baj, csak nem tudni hogy attól lesz selymes a hajad mert jó a balzsam, vagy csak attól, hogy tele van szilikonnal ami elfedi a problémát.

A másik amit észrevettem magamon, hogy 35 után elkezdett fénytelen lenni a hajam, oly a mintha kikopott volna, nem volt olyan szép min előtte. Nem tudom hány éves vagy, de a kor előrehaladtával a természetes szín szerintem már nem lesz ugyanolyan szép mint előtte. Ha helyre jön a hajad szőkítés helyett kiméletesebbel fesd a hajad, mondjuk barnával, amiben nem olyan erős a hidrogén peroxid. Ajánlanám a természetes hennás festés is, de ezt sokan nem szeretik. Azért ilyen lehetőség is van.

2020. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a DM saját márkás vált be a legjobban. Az összetétele is nagyon jó és az ára is kedvező.
2020. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a hajam ritkulása okozta a gondot, de a Forcapil nagyon bevált minden szempontból. Nem hittem volna, hogy segít, de szép lett a hajam a 3 hónapos kúra után.
2020. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A kókuszolajat még nem próbáltam, de most már azon lesz a sor úgy érzem. :) Egyébként 28 vagyok, szóval előfordulhat, hogy a fénytelenséget ez is okozza.


A DM-es hajvitamint évek óta szedem, néha tartok egy pici szünetet, hogy ne szokjon hozzá a szervezetem. Ezért is gondoltam, hogy picit váltanék, mert ugye ha belülről nincs megfelelően ápolva akkor tök mindegy mit kenek rá lényegében.


Forcapilről még nem is hallottam, utána olvasok, köszi! :)

2020. ápr. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!