Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelytabletta után ez jó?

Hüvelytabletta után ez jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos a nőgyógyászom kuss gombás fertőzést talált a hüvely bemenetemnél. Megvizsgált, és belül szerencsére nem volt, csak kívül.

Írt fel szájon át bevehető gomba elleni szert és hüvelykúpot is.

Első pár nap semmit sem észleltem reggel, miután WC-re mentem, de a harmadik naptól, mikor kimegyek pisilni, akkor ilyen diónyi nagyságú fehér váladék jön ki a hüvelyemből. Még sosem volt ilyen jellegű fertőzésem, ezért nem tudom, ez normális-e.

Arra gondoltam, hogy a sima gyógyszernél is úgy van, hogy a megölt bacik gennyes csomókká állnak össze pl. egy keményebb megfázáskor is, és a köptető ezt a bacis trutyit üríti ki a szervezetből. Vagy ez hülyeség? Mert az elpusztult kórokozókat valahogy ki kell juttatni a szervezetből.

Aki már járt így, annál is volt ilyen reggelre, miután este felhelyezte a hüvelykúpot?

2 hét múlva megyek majd vissza kontrollra.



2020. ápr. 12. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelykúp távozott.
2020. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a hüvely kupában csak pár mg hatóanyag van, a többi cucc értelemszerűen nem szívódik fel, hanem távozik...
2020. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hüvelykúpban*
2020. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Erre nem gondoltam.

2020. ápr. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!