Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rendelnek az orvosok,...

Nem rendelnek az orvosok, condylomám van (? )

Figyelt kérdés

Kérlek, segíts ha tudsz ezzel kapcsolatban. Sokat kutakodtam, és ez szerintem condyloma. Igen nem vagyok orvos.. De most nincs orvos szóval egyedül kell megoldanom a problémákat.. Holnap még könyörgök egy orvosnak nem e írna legalább fel pár dolgot erre immunerősítő stb..

De ha nem ír fel semmit mit tegyek? :(


Aki ezzel küzd vagy küzdött nagyon kérem írjon, reggel korán kelek, dolgozni megyek.. de itt sírok mer egyre csak terjeszkedik..


2020. ápr. 7. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne diagnosztizáld magad, az orvosok rendelnek, telefonon érdeklődj!

Ha nem kezelik, és valóban az, akkor gondolkodj el, hogy kitől kaptál HPV fertőzést. A teendőd a semmi szex, hogy másnak ne add át.

2020. ápr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na akkor én elmesélem velem mi volt. Én májusban voltam óvszer nélkül a partnerrel, kb fél év után jött ki, vagyis a hüvelyben előbb, de azt nem láthattam. Elmentem az orvoshoz, diagnosztizált, hpv, pap teszt és antibiotikumot kaptam. 2 hét múlva megvoltak az eredmények, hpv 16 nagyban rizikósat és több nem olyan súlyos fajtáját kaptam el, pap tesztnél pedig kialakulóban voltak a rákos sejtek. Ezután konizációt végzett el az orvos, amely során kivágja ezeket a sejteket a méhszájból, majd ezt vizsgálatra küldi (a kivágott részt). Ezután elkellett tüntetni a külső és belső részt, ő nem akart nekem műtétet, sem égetést, hanem azt javasolta, hogy szerezzek be Papilocare hüvelygélt, az hpv-re van és ha az nem használ akkor meglátjuk. Szerencsére használt és eltűnt az összes!

Ha elakarod tüntetni akkor használt a gélt, recept nélkül is kapható a Benu gyógyszertárakban, azt hiszem. De mindenképp menj orvoshoz amint tudsz, a rákos sejtek kiszűrése miatt!

2020. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megveszem a gélt mer rendes ecsetelot nem nagyon kapni vény nélkül


Nálunk nem rendelnek az orvosok!

Mert levan zárva az egész kórházba korona vírusos betegek oda kerülnek..

2020. ápr. 8. 16:28
 4/4 anonim válasza:

Szia.

Ha még aktuális... Remélem már nem.

Vérehulló fecskefű maga a növény sárga nedve nekem 2 alkalom után ragyogóan leszedte, előtte orvos condylint írt, 2 üveget pancsoltam el de semmi.

2020. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!