Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet most a menstruációm?

Miért késhet most a menstruációm?

Figyelt kérdés
Február 7-én volt az utolsó menstruációm. Január 26-án voltam utoljára férfival. Akkor a terhesség kizárva ugye? Vagy nem? Nem veszek észre különösebb változást az elmaradt menstruáción kívül. A múlt héten végig nagyon fájt a fejem, talán ennyi. Ja, és fehéres színű folyásom van. Nem vészes, nincs szaga, semmi kellemetlenséggel nem jár, szóval szerintem fertőzés sem lehet. Furcsa, hogy most ennyit késik, rég volt ilyen. Nem idegeskedtem,stresszeltem többet mint eddig.

2020. márc. 24. 00:20
 1/3 anonim válasza:
Szia, nem tudom...talán a hirtelen bekövetkező változások miatt, hogy mindenkinek házi karanténba kellett szinte vonulni.Én is ugyanígy vagyok, 8. napja késik
2020. márc. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Detto, ötödik napja késik...
2020. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem 10 napja késik :) Igaz fiuval nemvoltam egyutt szoo
2020. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!