Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtam Canesten kombi...

Használtam Canesten kombi Unot, ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval este felhelyeztem a tabit, és picit bekentem a külső részt a krémmel, reggel megint. Most amikor elmentem pisilni látom, hogy olyan vagyok lent, mintha fehér tempera festékkel bekentem volna magam ott lent, és esnek le a darabok. Ez normális, vagy valamit elcsesztem?
2020. febr. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy "oda" kell felhelyezni, és nem bekapni? Csak azért kérdem, hogy a használati utasításban mi van leírva?
2020. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen felhelyezni. Hüvelykúp
2020. febr. 19. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,normális. Megszárad rajta a krém, a hüvelytablettából pedig azok az összetevők,amikbe a hatóanyagot teszik kiürül a nap folyamán, és ezeket látod.Mosd meg szépen és nem lesz olyan.
2020. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi ez normális! Ami nem szivodik fel éjszaka és a Gravitácio is rá segít... ki jön. Általában kakaó vajat használnak ezekhez az elolvad,ezért lesz folyekony.
2020. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es ne írj már ekkora baromságot mert még valaki hisz neked és lenyeli. Te nem normális. Hüvelykúpot szerinted lenyelni kell? Jóisten gyere le............


Kérdező: normális mivel a melegtől feloldódik a kúp vagy szétmálik ezért a felesleg kifolyik és ilyen lesz.

2020. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!