Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől csíphet a barátnőm...

Mitől csíphet a barátnőm vaginája?

Figyelt kérdés

Mitől csíphet a barátnőm vaginája? Már egy olyan jó 2hónapja tart a dolog, csak eddig nem merte elmondani nekem, se másnak. [Sajnos ilyen téren nagyon messze áll a szüleitől, ezért haragszom is rá, meg persze a szüleire]

Elmondása szerint véletlenszerűen a nap bármely pontján elkezdhet neki csípni. Mostanság egyre jobban, s van mikor egy kicsit vérzik is mellé.

Én ebből csak annyit érzékelek, hogy manapság már a szeretkezésig sem jutunk el, mert az előjátéknál megállít, hogy nagyon csíp neki.

Szegény nagyon fél, hogy valami fertőzés, én igaz nem értek hozzá, nem vagyok nő, vagy esetleg orvos, csak egy aggódó barát, de se elszíneződést, se kellemetlen szagot nem tapasztaltam.

Mitől lehet? Mit kéne tennünk?

Gondolom az első út [bár már 2hónapja meg kellett volna ejtenünk] a nődoki, de nagyon nem fűlik hozzá a foga. Én megértem a félelmét, meg azt is, hogy akkor az anyjával kéne konzultálnia, de akkor legalább arra adjatok tanácsot, hogy hogyan vehetem rá, hogy eljöjjön velem. Ha szükséges, persze...

Előre is köszönöm! :)


2010. júl. 22. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
szerintem kérdezd meg tőle
2010. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%

Fülik nem fűlik fogd meg a kezét, és tipli a dokihoz!

Itt úgy sem fogsz jobb ötletet kapni.

2010. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszuskulcs... igen, ez fertőzésnek tűnik, viszont ha vérzik is, az nagy baj. Azonnal húzzatok el egy nődokihoz, ez nem kívánságműsor.

Ja, és kérdezzétek meg, hogy téged is kezelni kell-e, van doki, akinek magától nem jut eszébe, aztán egymásnak adogatjátok vissza.

2010. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hüvelygyulladása van, de pontosan megmondani nem tudom. Lehet ennél komolyabb is, de inkább legyünk optimisták. Nőgyógyászhoz el kell menni, mert elfertőzhet.
2010. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nem normális, ha vérzik is neki...

Nekem is volt már fertőzésem, de az inkább viszketett, mint csípett és nem vérzett.

mindenféleképpen nőgyógyász. de ha nem akarja, akkor nem kell elmondania a szüleinek. gondolom nem vagytok kiskorúak.

2010. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szegényke menjetek el együtt orvoshoz
2010. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez fertőzés, nemcsak annak tűnik. Menjetek orvoshoz, az ilyesmi nem játék! És valóban, téged is kezelni kell, akkor is, ha esetleg tünetmentes vagy, különben pingpongozni fogtok a fertőzéssel.
2010. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem semmi komoly, én arra gyanakszom, hogy még régebben megsérülhetett a hüvelyének a fala és nem tudott azóta begyógyulni. Mert ha valami fertőzésről lenne szó, akkor nagy valószínűséggel viszketne és folyása lenne, nem pedig vér.

Volt ilyen feltevés, hogy bizonyára nem vagyunk kiskorúak. De! Még éppen hogy azok vagyunk. Csak direkte nem írtam a kérdésbe bele, hogy 17évesek vagyunk, mert tudtam, hogy akkor milyen válaszokat kaptam volna! Szerintem teljesen korrektül állunk a dolgokhoz.

Nődokihoz tudtommal nem kell szülői beleegyezés vagy kíséret, de javítsatok, ha tévedek.

2010. júl. 22. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is nagyon dicséretes, hogy ilyen intelligens módon, megértően keresed a választ a közös problémátokra a barátnőddel, mert igen, párkapcsolatban ez igenis közös probléma.

Nekem 2 tippem van: vagy fertőzés, vagy gyulladás. Mindkét esetben biztos, hogy már nem csak a hüvelyi szakasza érintett a lánynak, mivel már vérzés is jelentkezett, az meg biztosan a méhéből jön. Tehát felfelé terjed, bármelyik is. Sérülésre én azért nem gondolnék, mert azt írod véletlenszerűen, a nap bármely pontjában elkezd neki csípni. Ha sérülés lenne, az magától nem csípne, csak mikor helyileg "irritálják". Pláne ennyi idő alatt be kellett volna, hogy gyógyuljon a hámsérülés.

Ezzel mindenképpen orvoshoz kell, hogy menjen, mert még feljebb terjedhet a gyulladás/fertőzés. Pl. a petevezetőkben a későbbiekben hegesedést okozhat, ami elzárhatja a petesejt útját = meddőség.

Nőgyógyászatra nem kell beutaló, se szülői kíséret. Nyugodtan elkísérheted te is. Sőt, szerintem az lesz a legjobb, ha te kíséred el.

Mielőbbi jobbulást kívánok!

2010. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:24 vagyok. Nyugodtan mehettek az sztk-s nőgyógyászhoz, természetesen nem kell semmiféle szülői beleegyezés, tudniuk sem kell róla. A barátnőd vigye a személyi igazolványát, lakcímkártyáját és tb kártyáját. Jobbulást!
2010. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!