Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha naponta többször is fáj/gör...

Ha naponta többször is fáj/görcsöl az alhasam vagy a méhem (inkább az utóbbi), akkor érdemes elmennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja vettem észre, hogy naponta (akár többször is) elkezd fájni vagy görcsölni az alhasam, vagy a méhem. Szerintem inkább az utóbbi.

Van, hogy csak elterülő fájdalomról van szó, de van, hogy belenyilall a görcs, és szinte összerezzenek a hirtelen fájdalomtól.

Ez általában 10-30 perc alatt elmúlik, de van, hogy annyira vagy olyan sok ideig fáj, hogy görcsoldót és fájdalomcsillapítót kell bevegyek.

A menstruációim is nagyon fájdalmasak, és az előtte levő napok is (pms). Úgy érzem (teljesen függetlenül peteéréstől, vagy vérzés előtti állapottól) annyira fáj, és görccsöl, hogy már nem normális.

Egyébként ha ez is számítana: Fél éve élek szexuális életet, ősszel voltam nőgyógyásznál (nem talált semmit, nem volt gond), kb 7 éve menstruálok, 18 vagyok.


2020. jan. 19. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmehetsz nyugodtan, ha van valami bajod akkor az kiderül
2020. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes. Nem természetes dolog az,hogy valakinek görcsöl a hasa. Jó lenne tudni az okát.
2020. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!