Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt mar valakinek hasonló...

Volt mar valakinek hasonló problémája? Budapesten ezzel kapcsolatban Ajánlana valaki jo nogyogyaszt?

Figyelt kérdés

Kb április végén jött egy olyan probléma h kellemetlen szagú bővebb folyasom volt. Előtte soha ilyen nem volt szóval rögtön irány a nőgyógyász. Irt fel valamilyen hüvely tablettát bakteriális fertőzésre és lactofeelt majd mondta h következő menstruacio után menjek vissza citologiara. A diagnózis hüvelygyulladás volt. Mentem vissza menstruacio után mert a tünetek még mindig fennálltak. Mondta h megesik h a huvelygyulladas eleg makacs, megismételjük ugyanazt a kupot. Cytologiat megcsinalta negatív lett. Következő menstruacio után ismét vissza mert a kellemetlen szagú fogyás elmúlt de égő maró érzés kívül és belül is maradt. Na mondta a doki h durvább gyógyszerre váltunk Davercint irt fel aplikatorral. Utána kb két hétig jo volt de menstruacio előtti másfél hétben a hüvely külső területen és a bemenetnel égő maró érzés megmaradt és elviselhetetlen volt. Menstruacio után tudtam visszamenni akkor épp tünet mentes volt és azt mondta varjak majd rendbejon....így két hónap múlva elmentem egy másik dokihoz mert nem javult a helyzet sőt, mar nem csak menstruacio előtti másfél hétben jelentkezett az égő maró érzés hanem állandósult. Másik doki mondta h a huvelyben nincs gyulladás csak a huvelybemenetnel. Tíz napig napi kétszer micovagot kellett használnom, majd utána heti 2-3 alkalommal. Cikatridina krémet javasolt mert a neogranormontol rettenetesen égett a bőröm...megcsináltam amit mondott de nincs javulás a huvelybemenetnel jelentkező égő maró érzés mindennapos. Mivel elo voltam írva műtétre is más okokból visszamentem. Na akkor mondta hogy be kell keményiteni mert műtét alatt gyengül az immunrendszer. Négy hétig heti egy fluconazolet irt fel megelőzés kell, micovag öt napig napi kettő majd hetente három, és sudocrem három hónapig. Fluconazolra mint kiderült allergiás vagyok úgyhogy mondta h maradjon csak a micovag és a sudocrem. Mivel a cytologia negatív így szerinte valami allergia de ahogy átbeszéltük a dolgokat ötlete sincs mi...mindenből hosszú évek óta ugyanazt használom, intim mosakodot nem használok. Azóta nem szexelek mert rettentő kényelmetlen érzés így is....sudocrem segít amíg vastagon fel van kenve napi 2-3x de ha elfelejtem mar érzem h mintha rettentő száraz lenne a bőröm és ég, kellemetlen...most megkértem h csináljunk megegy cytologiat a biztonság kedvéért mert mar 8 hónap eltelt az előző óta. Januárban lesz eredmény. Ja és ovestin krémet javasolt még a hüvelybemenetre kenni. Ha nagyon durvul az égő maró irritáló érzés néha a hugycsovemnel is érzem de most egy honapja mióta megint volt sok micovag és naponta sudocrem így menstruacio előtt se jött elo hugycso környéken. Viszont állandó az irritáló érzés sudocrem nélkül. Valkinek volt mar hasonló problémája? Nem tudom mitevo legyek de mar tönkreteszi az eletem...

Ja és volt vagy 4-5 vizelet tenyésztése, az is mind negatív volt.

25/L



2019. dec. 26. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a remgeteg gyógyszertől teljesen kikészül(t) a hüvely ph értéke azért nem múlik el.

2 kokler dokit fogtál ki, egyik sem javasolt semmit hogy a ph érték kezelés után visszaálljon.


[link]


Nekem ez rengeteget segített.

2019. dec. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, kb ugyanezt csináltam végig, sokszor negatív vagy minimális problémával. Elmentem bőr és nemibeteg gondozoba, chlamydiam volt. Nőgyógyásznál nem derült ki mert sok gyakori nemibetegségre nem szűr. Tennék std klinikán is egy kört
2019. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
52%
Szia próbáld meg az exoderil illetve canesten krémeket . Az első az bakteriális és gombás fertőzésre is tokeletes . Illetve szárazon tartani a területet és jó lenne ha nem vennél fel semmi feszes dolgot hogy tudjon ott most lélegezni . És azthiszem ilyenkor nem kene semmiféle intim mosakodót használni mert felborulhat a ph . Inkább baba szappan teljesen minden mentes !! Legjobb. Ja és van egy ilyen erre létező diéta is . Kerüld nagyon a szénhidrátokat mert elősegíti a kiújulást. Immunerosito kell mert a sok gyógyszer már biztosan megboritott . És ha ezeket koveted , 1 hónap múlva már jónak kell lennie .
2020. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezek már mind megvoltak, de sajnos még mindig nem jött rendbe a helyzet :( elmentem most új nogyogyaszhoz, csinált egy betadinos fertotlenitest, kaptam két féle huvelykupot szájon át szedheto gyógyszert...kezelt gombara és bakteriális fertőzésre is...utolsó citologia szerint kevert bakterium, amit azért sem értek mert három héttel azelőtti citologia másik dokinal negatív...hívtam a dokit hogy mi legyen, közölte h szedjem be amit mondott és minden rendbe jön ha mégse akkor mindig mikor előjön a probléma csinál betadinos fertotlenitest...namost a probléma el se múlt, max enyhült, és nem értem miért szedetett be annyi gyógyszert és kupot mikor még meg se volt a citologia eredménye...úgyhogy még mindig érdekelne jo nőgyógyász Budapesten elfogadható áron, mert mar majdnem egy éve minden hónapban fizetem a magamrendelest és sok felírt cuccot és mind hiába. A rengeteg huvelyflora helyreállító dologról mar nem is beszélve. Március elején meg megyek bőr- és nemibeteg gondozóba, hátha ott előrébb jutok...
2020. jan. 25. 15:56
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Én a helyedben, ha bírod még illetve a hübelyed nem mutat allergiás tüneteket a betadine kúpra akkor azt használnám egy hétig. Jód a hatóanyaga és mindent kiöl a hüvelyből. Ezután muszáj egy hétig legalább valamilyen ph helyreállítót szedni,ami lehetőleg rendezi a dolgot.
2020. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Szia nekem is hasonlo problemam van azzal a kulonbseggel hogy berepedezik a gátom. Megoldast nem talaltam en sem. Neked ajanlanam a kulonbozo huvelyszarazsag elleni termekeket, cikatridinabol a kupot még megprobalhatod talan jobb. Ha huvelyszarazsagrol van szo (en erre tippelek) egy igen draga megoldas a lezeres kezeles. En gyujtom a penzt ra es nem szenvedek tovabb..1 eve keseriti az eletem, nem megy a nemi elet sem minden faj eleg volt. Neked kitartast.
2020. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet fura lesz, amit irok, de szerintem a bélflórád kellene helyreállitani. A bélflóra a testünkön mindent befolyásol, az intim flórát, a bőrt, mindent. Ezért van az, hogy ha pl. antibiotikumot szedünk, felborul a hüvelyflóra is. Keress rá, Perjes Kinga bélflóra, Herbaferm. Egy műtét miatt több hónapon át kellett nagyon sok antibiotikumot szednem, ami után mindenhol felborult a flórám. Ez tett helyre engem.
2020. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Közben vannak fejlemények :) csinaltattam STD és HPV szűrést, mindketto pozitív lett, alapból több magánrendelésen se csinálták meg ezeket a vizsgálatokat, mert fiatal vagyok biztos nincs semmi főleg mert jo a cytologia és annyi mindennel kezeltek hogy emellett biztos nem maradt életben semmilyen kórokozó, pár hete kifejezett kérésemre megcsinálták a szűréseket, persze megjegyezték hogy csak en aggódom túl és semmi bajom nincsen, maximum hormonális probléma okozza a tüneteket amire szedhetek fogamzasgatlot. Hát igazam volt és remelem a megfelelő gyógyszeres kezelést követően végre minden rendbe jön. Legyetek erőszakosak és ne hagyjátok h lerázzanak :))
2020. ápr. 9. 21:28
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta, meggyogyultal? Hasonló problémával küzdok, az Istenért nem akar elmulni, HPV-re gyanakszom.
2020. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben azóta. STD szures pozitív lett egy bakteriumra, arra kaptam öt nap szájon át szedheto gyógyszert azóta semmi bajom. Kontroll vizsgálat is negatív lett. Kb 200 ezret dobtam ki az ablakon a felesleges kezelésekre és maganrendelesekre, a szükséges gyógyszer pedig 500 Ft volt. Ráadásul ráment egy év az életemből mert konkrétan nem volt tünetmentes honapom....
2020. dec. 28. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!