Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudtok tampont használni,...

Hogy tudtok tampont használni, amikor onnan "előről" is jön vér?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem ? Mert ha betét nélkül használnám, akkor onnan előről (gondolom a húgycsőből vagy fogalmam sincs...) is jön a vér, nem csak a hüvelyemből . A tampont ugyebár utóbbi helyre dugjuk...

Most akkor mi van velem ?


2010. júl. 19. 17:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
ja és bocsi kérdező, hogy ennyire szétfeszegettük a témát!
2010. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
53%

Marhára nem adtam neked igazat!!!

És nem azért kötöttem beléd, mert jó valakit piszkálni. Hanem azért, mert oltári nagy marhaságot írtál.

Nem tehetek róla, hogy nálad a kisajkak közötti terület egyenlő a hüvelynílással. Marhára nem ugyanaz a kettő!

Fogd fel végre, hogy szar volt a logikád, nem nyílik a hüvelybe a húgycső, és a nőknek három TELJESEN KÜLÖNÁLLÓ lyuka van lent!!!!!!

Hol adtam neked igazat? Sehol. Azért kötöttem beléd, hogy ha vki erre a kérdésre téved, ne tőled tanulja meg helytenelnül a dolgokat.

2010. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
53%

A 23:14-es válaszom csak javítás, mert az előtte lévőt elírtam!!!

Nem tudom mit nem lehet rajta felfogni.

De tessék, itt van még egyszer egyben az egész, hátha így megérted:

Te azt kérdezted, hogy hol írtad azt, hogy két lyuk van alul?

Erre én leírtam, hogy honnan vettem:

""figyelj a húgycsőnyílásodat nem is láthatod, mert az a hüvelyen belül végződik.Ezt ahogy írtad kb olyan érzésem támadt, mintha neked lenne elől egy húgycső nyílásod,utánna egy hüvelynyílásod, és utánna a végbél!" "

Ebből a részből (amit idézőjelben írtam az aTe válaszod).

Ebből a pár sorból köveztekzettem erre:

Kiemelném a húgycső a hüvelyen belül végződik részt. Ha a húgycső a hüvelyen belül végződik, akkor a hüvely meg a húgycső nyílása közös+a végbél=2. Még le is artad, hogy szerinted hogy gondolja "rosszul" a kérdező, de nem vszed észre, hogy amit te baromságként írsz le, az igazából jó.


Tehát a te logikád szerint két lyuk van. DE NEM KÉT LYUK VAN!!!

2010. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem bírod fekfogni mit akartam mondani!

Nem azt akartam mondani, hogy két lyuk van, tudom, hogy három van, hanem azt akartam neki megmagyarázni, hogy nem lehet képes megkülönböztetni,hogy a bugyiján a vér a húgycsőből jött, vagy a hüvelyből, mert a kettő között nincs akkora távolság, mint a puncija,és a végbele között.

abban teljesen igazad van, hogy a húgycsőnyílás,és a hüvelynyílás, az két külön lyuk,de én nem ezt vontam kétségbe!Csak azt mondtam, hogy oké, hogy két lyuk, de akkor is egy helyen van.

2010. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
57%

Ne mosd már magad. Ilyen makacs emberrel még életemben nem találkoztam. Ha legalább bevallottad volna, mikor szóltam, hogy baromságot írtál, hogy igazam van, most nem néznélek teljesen idiótának. De te a baromságodat akarod menteni. Fog már fel végre, hogy baromságot mondtál.


Te írtad le, hogy a húgycsőnyílást nem lehet látni, mert a hüvelyen belül van!!!


Olvasd már el mit írtál.

Bemásolom még egyszer (igaz, már vagy harmadszorra).

"de amúgy most elolvastam mégegyszer a fenti kérdést, azt írod:"onnan előről is jön a vér nemcsak a hüvelyemből"

figyelj a húgycsőnyílásodat nem is láthatod, mert az a hüvelyen belül végződik.Ezt ahogy írtad kb olyan érzésem támadt, mintha neked lenne elől egy húgycső nyílásod,utánna egy hüvelynyílásod, és utánna a végbél!

Vagy te a végbeledre hiszed hogy az a hövely? Ne haragudj de mostmár énis kezdem azt hinni hogy nem vagy tisztában a tested részeivel! ".

Valld már be basszus, hogy baromságot írtál!!!

2010. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy ha nem lennél ilyen makacs és hajthatatlan, már rég nem vitáznék veled. De belőled süt a hülyeség.
2010. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell túlragozni a dolgot.

Úgy akartam írni, hogy a húgycsőnyílás a hüvely bemeneténél van.

Már korábban beláttam, hogy rosszul fogalmaztam, nem ismétlem meg mégegyszer.

De felesleges ezen problémáznod, mert amit leírtam, abban nem is ez volt a lényeg, hanem amiket már szintén leírtam,de nem ismétlem meg magam(a pap sem beszél kétszer)

Teljesen felesleges osztanod az észt!Mert tisztában vagyok vele mi hol van,attól,hogy másképp írtam.

Nyugodtan másold még be 5-ödjére,6-odjára, hogy mit írtam abba a szaros mondatba,mert nem az a lényeg.

Azzal meg Qrva nagyot alakítottál, hogy megmondtad neki,hogy ha húgycsövéből folyna a vér, az iszonyatosan fájna.

Teljesen más volt a kérdése, ami lényegében, egy hülye és felesleges kérdés volt, mint már egyszer mondtam,hiszen nem is folyik neki onnan a vér.

Szóval felesleges pampognod itt nekem, meg megjátszani a nagyokost,mert nem abban a tévesen leírt mondatomban volt a lényeg.

2010. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasod az első négy választ+ a kérdező kommentjét már abban ott a lényeg,és abból gondoltam, hogy nem tudja, hogy hol van a hüvelye.és megakartam neki magyarázni, hogy miért nem láthatja úgy!

ÉN TUDOM HOGY HOL VAN!ÉS AZT IS HOGY FÖLÖTTE VAN A HÚGYCSŐNYÍLÁSA, ÉS FOGD FEL VÉGRE, HOGY ROSSZUL FOGALMAZTAM MEG!!!!

TÉVEDNI EMBERI DOLOG!!

B+

2010. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Na, most már tényleg hagyjátok abba, mielőtt virtuálisan szétveritek egymás fején a klaviatúrát.
2010. júl. 22. 20:59
 50/52 anonim válasza:
100%
ne haragudjatok, de ezt a vitát nem volt erőm elolvasni, de annyi a véleményem a kérdésre, hogy a kérdező azért gondolja/gondolta h a húgycsőnyílásból is jön vér, mert még nem próbálta a tampont és betéthasználatkor pisilésnél véres a pisije, mert mindene véres ott lenn. én ebből tudok kiindulni, erősen ajánlom a tamponhasználatot. higiénikusabb, egyszerűbb, kényelmesebb.
2010. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!