Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudtok tampont használni,...

Hogy tudtok tampont használni, amikor onnan "előről" is jön vér?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem ? Mert ha betét nélkül használnám, akkor onnan előről (gondolom a húgycsőből vagy fogalmam sincs...) is jön a vér, nem csak a hüvelyemből . A tampont ugyebár utóbbi helyre dugjuk...

Most akkor mi van velem ?


2010. júl. 19. 17:22
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

én tudom már mi a baj...húgycsrtepedésed van.

ez a kérdést olyan hülyén raktad fel:

"a tampont ugyebár az utóbbi helyre dugjuk"

Hát hova máshova dugnád?szerintem ha a húgycsövedbe felbírnád dugni bexarnál!

Hiába véd ar orvostanhallgató...

Azt írod nemrég, hogy még ki sem próbáltad a tampont.

Akkor, kérdem én , miből gondolod hogy neked előlről akkor is folyna, ha még életedben nem használtad?

Évek óta menstruálsz, akkor gondolom nem vagy már kislány, hogy is juthat eszedbe hogy a húgycsövedből jön a vér.

Én nem vagyok "orvostanhallgató", de én nem az urulógiára küldenélek, mert tudtommal oda a férfiakat szokták,hanem a nőgyógyihoz.

Mellesleg, ha sosem pisilsz véreset, csak amikor megvan, akkor logikus, hogy nem onnan jön a vér, hanem a megszokott helyről.

2010. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

ja amúgy meg azt írod válaszban, hogy feltételes módban írtad, nem használtad még....

szerintem a kérdésben meg csak az van feltételes módban, hogy mi lenne ha a tampont betét nélkül használnád, mert hát neked előlről is folyik a vér(gondolod a húgycsövedből)

akár hányszor olvasom ezt végig, arra jutok, hogy mégsem vagy vele tisztában, honnan folyik a vér.

tehát nem is biztos hogy a húgycsövedből, de nem baj...menj csak az "urulógushoz", az is megmondja hogy semmi bajod.

2010. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
57%

Nem védtem, a kérdés is baromság volt. De ő legalább kérdez. Az egyik hozzászóló meg iszonyat nagy baromságot írt és még a kérdezőt nézte hülyének.


És ha vkinek húgyúti fertőzése van (mert ugye ha a húgycsövéből folyik vér, akkor vszínű), annak az urológiára szokás menni. Ugyanis az urológus nem "férfi meg kukiturkász", hanem a VIZELETKIVÁLASZTÓ ÉS ELVEZETŐ (amibe ugye beletartozik a húgyhólyag és a húgycső is) rendszer betegségeivel foglalkozó orvos. Oda mennek nők is meg férfiak is.


Ha vkinek fáj, mikor pisil, vagy vér van a vizeletében, akkor is urológiára kell mennie, a nőgyógyász nem tud vele mit kezdeni.

2010. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
57%

Jah látom 74%-os, te írtad le a baromságot. Nem értem miért írkálod szegénynek, hogy nem ismeri a saját testét, mikor te sem tudod, hogy a nőknek nem kettő, hanem három lyukuk van alul.

Mint mondtam, a húgycső nem a hüvelybe nyílik. Linekltem is képet. Nézegesd meg őket, ha nem hiszed el. Elég szkeptikusnak tűnsz.

Pont ezért írtam le, hogy orvostanhallgató vagyok, nem azért mert fel akartam vele vágni. Csak gondoltam így hihetőbb. De te a képeknek sem hiszel.

2010. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Úgy látszik 74-es nem tudja elfogadni, ha tévedett.

De kérlek, fejezzétek már be, nem értem, hogy egy kérdésen mit kell ennyire fenn akadni...

2010. júl. 20. 21:42
 26/52 anonim ***** válasza:

Ezzel tisztában vagyok, csak nem jól fejeztem ki magam!sorry

Úgy gondoltam , hogy mindkettő egy helyen van, szóval én azt úgy szoktam mondani, hogy egy nyíláson belül van húgycső meg a hüvely nyílás,és a végbél az úgye meg külön.

Az a lényeg,hogy azt akartam mondani ezzel, hogy hogy mégha a húgycsövéből is jön a vér,menzeszkor azt úgyse tudná megkülönböztetni attól, ami hüvelynyílásból jön vér!

és még ha hülyén fogalmaztam is meg, ez szerintem akkor is így van.

De könyörgöm, ha betétet használ, az olyan hogy a vér szétterül,szétfolyik rajta.

Én akkor sem hiszem el hogy menzeszkor, mikor alapből tiszta vér, őmegtudja különbözetetni, hogy az a vér a húgycsövéből jött.felesleges orvoshoz küldeni.

Monjuk erre akkor derülne fény, ha tényleg kipróbálna egy tampont, ami megfelelő méretű, és utánna is azt mondaná, hogy neki előlről még mindig folyik vér.

na akkor aláírom a dolgot, de így hogy még sosem használt, csak ő azt úgy gondolja, hogy onnan neki folyna,szerintem teljesen jogos a felháborodás, ahogyan az előttem hozzászólók is írtask dolgokat,magyarázatul.

2010. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
47%

"figyelj a húgycsőnyílásodat nem is láthatod, mert az a hüvelyen belül végződik.Ezt ahogy írtad kb olyan érzésem támadt, mintha neked lenne elől egy húgycső nyílásod,utánna egy hüvelynyílásod, és utánna a végbél! "


Ezt írtad. Ezt már hiába magyarázod:D:D

Mindegy, most már szerintem hagyhatjuk a dolgot. A kérdező választ kapott a kérdésére.

2010. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

te még mindig nem érted, hogy én ezt hogyan gondoltam.

Oké, hogy 3 lyuk,de 2 akkor is egy nyíláson belül van a nagy ajkak között,közel egymáshoz,a harmadik meg külön.

És ahogyan ő írta az olyan volt mintha úgy külön külön lenne 3 lyuk.

érted??? szóval akkora baromságot nem mondtam.

2010. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
47%

Te arra gondolsz, hogy a puncidon belül van két lyuk és egy külön. De az akkor is két lyuk. Attól még nem nyílik bele a húgycsöved a hüvelyedbe. Fogj egy tükröt és nézd meg. Látni fogod, hogy igen is van egy pici lyuk a hüvelyed fölött, teljesen külön!

Tehát igen is úgy van, hogy első lyuk húgycsőnyílás, második lyuk hüvely, harmadik lyuk végbél.

Azért az elég gáz, hogy mondasz vmi baromságot, aztán még engem nézel hülyének, mert nem értem a logikád:D:D

2010. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az első mondatodban írod, énis úgy gondoltam.és igen rosszul fogalmaztam,de könyörgöm ne hidd már hogy nem tudom melyik hol van.

De látom hogy érted, hogy hogyan gondoltam,és így ebben a formában igazam van.

képzeld nagyon is tudom tükör nélkül hol van a húgycsövem, mivel szerencsétlenségemre, már katéter is volt benne.

De attól függetlenül, hogy ezen a téren rosszul fejeztem ki magam, atöbbi minden amit írtam szerintem tökre így van.És kitartok amellett hogy a kérdezőnek hülyeség volt feltenni ezt a kérdést látatlanba,kipróbálás nélkül, feltételes módban. és ha újra átolvasod az egészet, ezt te is látni fogod, felesleges orvoshoz küldeni valakit ha semmi baja.

2010. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!