Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudtok tampont használni,...

Hogy tudtok tampont használni, amikor onnan "előről" is jön vér?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem ? Mert ha betét nélkül használnám, akkor onnan előről (gondolom a húgycsőből vagy fogalmam sincs...) is jön a vér, nem csak a hüvelyemből . A tampont ugyebár utóbbi helyre dugjuk...

Most akkor mi van velem ?


2010. júl. 19. 17:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy te? Felvilágosítottak már erről? Valamivel nagyon nem vagy tisztában, ha ilyet kérdezel. :O


HOgy jönne már onnan előről? Neked sem jön, max úgy látszik, hogy nagy a folt a betéten, de egy helyről jön, a hüvelyedből!

2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

talán kicsit használsz!lehet sok a menzeszed!de a húgycsövedből nem jön vér! csak gondoom nem tudja a tampon felszívni az összes vért, vagy nem cseréled elég gyakran, meg azért nem árt jól ktörölni sem!

Én o.b. normalt használok, a mini tuti ki is esne.

2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha a húgycsőből is vérzel, az elég gáz. Szerintem ez normál menzesznél lehetetlen. Valamit benéztél.
2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
vagy talán nem nyomtad fel ütközésig!nem tom...
2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Hé-hé, ácsi !

Feltételes módban írtam, magyarán nem használtam még. Felvilágosítottak, igen. És onnan előről is jön, érzem is és látom is.

2010. júl. 19. 17:29
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Mestruációkor egyetlen helyről jön a vér, a hüvelyből. Ha arra gondolsz, hogy felülről nézve fent sok a vér, az tényleg szivárgás lehet, mert nem a vérzésnek megfelelő méretű tampont használtál. Szerintem amíg nem vagy 100%ig tájékozott a női test felépítéséről, addig ne nagyon használj tampont, mert tévedésből bármi előfordulhat!
2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
17.29 akkor felvilágosítottak, csak nem világosodtál fent. Hogy a bánatban menstruálnál a húgycsövedből? Most komolyan!
2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a testem működésével, tudom, hogy mi történik ilyenkor. Nem vagyok már olyan fiatal és menstruálni sem most kezdtem, hanem 6-7 éve.
2010. júl. 19. 17:32
 9/52 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, ezt a flegmázós stílust hagyjuk, mert szerintem normál hangnemben tettem fel a kérdésemet, és tényleg válaszokat szeretnék kapni rá.
2010. júl. 19. 17:33
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor két lehetőség van: Valamit nagyon elnézel VAGY sürgősen orvosra lenne szükséged.
2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!