Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül a méhnyakrák...

Mennyibe kerül a méhnyakrák szűrés Budapesten magándokinál?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom minden hol ingyenes! Nekem legalábbis az volt!
2008. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én még olyat nem hallottam, hogy ingyenes lenne.

Az én dokimnál alap,1 éves rákszűrés 8000+ most csináltattam pluszban clamidia és HPV(méhnyakrák) szűrést 8500-ért.

Barátnőmnél ugyanez még egy 3-4ezer ft-al több volt egy mási kdokinál.Változó de kb ilyen árak vannak, amit írtam.

2008. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Teljesem tök fölösleges magándokinál csináltatni. Ugyanazt, ugyanúgy csinálják, mintha sztk-ba mennél. Amikor leveszik a kenetet, azt hiszed, hogy ők vizsgálják meg? A fenét. Beküldök a kórház laborjába. De jó egyeseknek, hogy van kidobható pénzük...
2008. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem kidobható pénzem van,hanem igényes vagyok és törődök az egészségemmel.Unokahugom múltkor sztk-s nődokihoz ment, aki adott neki vmi gyógyszert gombára, hazafelé a buszon el is ájult tőle majd a magándoki adott neki jót és közölte h kb fel is jelenthetné az sztksat.Azok nem figyelnek senkire,merrt nem kapnak elég pénzt, a magándoki meg kap ezért jobban el is végzi a munkáját.Spórold csak meg azt a pár ezer ft-ot évente, legyél smucig aztán legközelebb te esel össze a buszon.
2008. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok smucig, csak nem azon múlik, hogy ki az igényes és ki nem, hogy éppen magánorvoshoz vagy sztk-ba jár-e. Az, hogy összeesett a gyógyszertől, ugyanúgy előfordulhatott volna, ha magánorvoshoz megy, azt nem lehet előre tudni, hogy hogyan reagál valaki a gyógyszerre. Ezt csak olyan úrinős hobby, hogy "igen, ÉN magánorvoshoz járok, tehát roppant igényes vagyok". De a sok bugyuta embernek könnyű bebeszélni, hogy csak a fizetős szolgáltatás lehet jó, végül is ez az orvosok érdeke, csak nem a betegeké.

De látom, te két névvel is regisztrálva vagy... Nyilván erre is igényes vagy.

2008. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy névvel vagyok regisztrálva,kb két hete ha ismerem ezt az oldalt,úgyhogy fogalmam sincs miről beszélsz.

Kettő: nem én kezdtem el személyeskedni, te szóltál be, hogy egyeseknek mennyi felesleges pénzük van....most őszintén miért kell bántani másokat?Ha én erre költök azt miért irigyled tőlem?Miért kell beszólogatni, mikor én csak válaszoltam valakinek a kérdésére.Miért rajtam töltöd ki azt, hogy szerencsétlen vagy???

2008. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod mit az utolsó mondatért még azelőtt elnézést kérek, hogy megint beoltanál.

Ez az oldal nem arra van, hogy vitázzanak az emberek.

Azt viszont még mindig nem értem neked miért kellett belémkötnöd és bántanod, azért mert egy évben 8ezer ft-ot hajlandó vagyok erre költeni.

2008. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ingyenes szt-ban, és az az ájulós biztos nem tudta h allergiás vmire...
2012. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!