Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Bánfi termékek tényleg jók...

A Bánfi termékek tényleg jók hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Voltam egy ingyenes mikrokamerás vizsgálaton és ott név nélkül azt mondta a vizsgáló, hogy nem szabad alkoholos dolgokat a fejbőrre tenni. Nem tudom hihetek-e neki, mert terméket (sajátot) akar az ingyenes vizsgálat után eladni, persze nem bánfit.

Van akinek használt?

Légyszi ne küldjetek orvoshoz, túlvagyok minden vizsgálaton, és mégis....


2010. júl. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem akarlak elszomorítani, de a hajhullás elleni szerek nagy része óriási üzlet, ugyanis ha a hajhullás, kopaszodás örökletes (mint pl. sok férfinál), akkor azon max. a hajbeültetés segít, más nem.
2010. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kezdek én is rájönni, mert már szinte mindent végigpróbáltam. ((Bár nem tudom melyik szülőmtől örökölhettem, grrr!)))

Van valamilyen infód erről a hajbeültetésről, amit említesz?

2010. júl. 17. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem használt a bánfi. Én mindent kipróbáltam rá, kovaföld, bétakarotin(valakinek ez használt), revalid(kapszula, ampulla) vas, hajszeszek, vichy ampulla, sampon. stb stb stb... Végül most talán mérséklődött szerencsére

2010. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ásványi anyag komplexxel jobban járnál!

pl.: Biotech multi mineral

2010. júl. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 18. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vashiány!!!

Vérszegénység!!!!

Nekem a hajam fele kihullott, mire rájöttek, hogy vashiányos vagyok.

2010. júl. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ milyen hajhullásról van szó, ha csak az átlagos mennyiség vagy kicsit több hullik és ezáltal olyan ritkácskának látszik a haj, akkor arra jó. Nekem vékony szálú hajam van és kicsit hullott is, (de nem orvosi eset) és Bánfit használtam, nekem bevált. Én több hónapig használtam, szerintem megerősíti és dúsítja a hajat. Többször használtam már életemben, nekem bevált.
2010. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hajad hullik, előbb mindig az alapbajt kell kikezelni, ami sokféle lehet,hacsak nem a szokásos hajváltás miatt hullik.lyenkor a kencék nem igazán használnak semmit, esetleg kap egy kis vitamint a fejbőröd.

( alapbajok: vashiány, gyulladások,gócok a szervezetben)

2010. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!